1

Téma: Neusínej 2

Tak dva lidi už Neusínej 2 viděli a já bych rád věděl, kde? Teda jestli to není tajné. smile Se divím, že na plakát tady novinka vyjde a odkaz na film už nikoli. Soudruzi z marketingu udělali někde chybu. Doufejme, že ji napraví co nejdříve.

2

Re: Neusínej 2

SOudruzi urcite chybu neudelali, zkus napsat Romanovi. Me poslal odkaz na soukrome video na youtube, pocitam, ze stejne to bylo i u Evilminda. Kazdopadne plati, ze premiera je na konci mesice na Noci hororu, driv to volne pristupne na netu nebude.

3

Takhle to tedy je. Měl jsem podezření, že to má běžet na nějaké akci, ale zapomněl jsem kdy má být.

4

Humanbeing: napiš mi na scumfilms@seznam.cz

5

gangrena: posláno!

6

jo, novinku o premiere jeste napisu, mi poslal martin jirousek nejaky info

7

recenzi na Neusínej 2 od Lament nemůžeme publikovat, protože už byla postnuta na jiné stránce. Konkrétně tady:
sarden.cz/film-neusinej-2. roll

8

Ono se to tak celkem běžně dělá, jen se udá zdroj, což dole udávám.
Jen jsem zjistila, že nám na Sardenu unikla hrubka v první větě, kde má být samozřejmě míváte ne mýváte. To jen kdybyste publikovali...

Zuzana Kocurková

9

Jde o to, že my jsme tu měli vždy takové pravidlo, že pokud je obsah duplicitní, tak jej vyřazujeme - dokonce i v případě, že to zjistíme pozdě. Nevím, jak se to běžně dělá, ale podle mě tohle dává smysl.

10

V pohodě. Já se zase tak nederu. Jen jsme si s Romanem říkali, že by to nemuselo vadit, a že se určitě později ještě někdo z vás přidá s další recenzí.

Zuzana Kocurková