1

Téma: Vřískot 4

Tak ve ctvrtek je premiera v kinech.
Me se povedlo vyhrat listky na stredecni premieru v lucerne smile takze těšung jeste vetsi.

2

Re: Vřískot 4

To jsi měl štěstí, já jsem soutěžil každý den na Neodpovíš Zemřeš a co z toho? sad Nic... A to nějaká tereza.hamanova furt a furt vyhrávala (minimálně 5x)

Martin Mihula

3

hehe naka luckerka smile
skoda, ze jsem nevyhral jeste masku smile
i kdyz jednu uz mam, kupoval jsem ji kdysi v nakem sranda krame, bych mohl vzit sebou big_smile

4

já sem taky dřív měl z poutě big_smile Ale pak jsem jí prodal, protože byla na h*vno a už se rozpadala...

Martin Mihula

5

tak to ta moje docela drzi a mela takovou featurku, te byla dvojita a skrz hadicku se tam poustela fejkova krev. ale to nikdy moc nefungovalo, takze jsem to odstrihl.
Jinak je verna filmove predloze, coz se mi na ni libi, protoze se vyrabi dost techko ghostface masek ale nejsou moc podobne tomu, jak to vypadalo ve filmu (a to i nektere s licenci)

6

A jak ta krev vypadala? roll

Martin Mihula

7

To už radši masku Freddyho spolužák ji měl na základce a vypadala děsivě smile

8

nj, tak už to muselo bejt, maska Freddyho se přece nedá odfláknout? wink jinak by to totiž nebyla maska freddyho

Martin Mihula

9

ta krev byla v pohode. jen kdyz zaschla, tak tam zustala ruzova skvrna big_smile

jinak jsem se vratil z premiery Vriskotu 4 a nebudu tu to sahodlouze rozepisovat a jen reknu, ze: 10 z 10. Masterpiece. smekam.

10

mmnt, premiéra je až zejtra big_smile myslíš předpremiéru, ne?

Martin Mihula

11

na pozvance bylo slavnostni premiera napsano big_smile
ale jo, predpremiera jinak big_smile

Naposledy upravil: Raul (2011-04-13 20:45:13)

12

tak doufám hoši, že mě nepředběhnete, a já si v klidu na to napíšu recenzi smile

13

no o listky asi rvacka nebude, kouukal jsem jak je to s rezervaci az pujdu z prace zejtra, na vsechny predstaveni dohromady je jich prodanejch asi 20 :-)

14

tak abych to trochu rozepsal alespon (tohle jsme psal jinde, takze jen prekopcim):
Craven je zpet... a nechci tu psat nejak vice o filmu samotnem, protoze kazda informace je tak nejak spoiler, vzhledem k tomu, jak je pribeh vystaveny.
Kazdopadne scenar je hodne chytre napsany a jedna se o povedenou reflexi toho, co se z hororu za posledni 10 let stalo.
Navic je to udelano chytre... jako horor uz Scream 4 nema cim prekvapit a tak tahle cast v podstate plne ustoupila satire.

Druhy film u ktereho jsem zazil, ze divaci v kine na konci tleskali (prvnim byl Spidey 2)

Mimochodem pri odchodu z kina jsem poslouchal jak si lidi vypravi a dost lidi to vubec nepochopilo.
Bylo dost reakci "to prece nemuzou myslet vazne? to spis nez horor byla parodie"
Takze na rovinu... ne neni to horor, je to satira, (sebe)reflexe - a je to tak natoceno ucelne. Ostatne jako i predchozi vriskoty.
A chce se to alespon malinko vyznat v tom, jaky byl horor poslednich 10 let a jaky byl dekadu predtim.

Postreh k traileru: nektery sceny z traileru ve filmu vubec nejsou a pritom v traileru vypadaji cool, zajimalo by mel, proc byly vystrizeny.

15

Já jdu do kina až v pondělí sad

Martin Mihula

16

tak v mem kine se teda netleskalo, ale ani jsem to v multiplexu necekal smile

17

u nás v multiplexu zase nebyl dostatek lidí, aby na nějaký potlesk vůbec došlo. smile

18

no to jsem tim myslel, bylo tam tak odhadem max 20 lidi

19

i u nás bylo v sále kolem 20 lidí, což mě docela překvapilo.... a koukám, že tentokrát to mám bez práce, když humanbeing sesmolil recku ještě přede mnou smile

20

Hups, no já si tu v diskusích raději nic nečetl a pak honem rychle z kina jsem utíkal psát recenzi. smile No jestli chceš, tak můžeš klidně přidat i svoji, vím z CSFD, že se ti to líbilo podstatně víc než mě, takže by tu byl i odlišný názor.

21

Na Chain Letter nás bylo šest a na Vřískotu taky asi dvacet, ale spíš míň. Slashery asi netáhnou, letos. smile

22

humanbeing napsal:

Hups, no já si tu v diskusích raději nic nečetl a pak honem rychle z kina jsem utíkal psát recenzi. smile No jestli chceš, tak můžeš klidně přidat i svoji, vím z CSFD, že se ti to líbilo podstatně víc než mě, takže by tu byl i odlišný názor.

tak jsem to radši napasoval do delšího komentáře, než další recenze smile

Naposledy upravil: Bloody (2011-04-15 15:54:20)

23

No i když bych si raději od tebe přečetl delší kus textu, nejlépe ve formě recenze, tak i tak bezvadné. smile

24

humanbeing napsal:

No i když bych si raději od tebe přečetl delší kus textu, nejlépe ve formě recenze, tak i tak bezvadné. smile

jo díky, s recenzí se vyřádim nejspíš u jinýho filmu wink