1

Téma: FF2010

s organizatory letosniho Festivalu Fantazie resime termin nasi ucasti, a jen tak ciste nezavazne mate ted sanci se coby potencialni navstevnici vyjadrit, co by vam vyhovovalo vic, bez zaruky ze vam bude vyhoveno :-)

jako pokazde je to zacatek conu (ctvrtek 1.7 az sobota 3.7.) VS konec conu (patek 9.7. až neděle 11.7.)
prvni ctvrtek je v podstate jen par hodin vecer, stejne jako posledni nedele je par hodin rano

normalne bych vzdycky preferoval prvni vikend, ale prece jen to jsou 2 pracovni dny, proti jedinemu v druhem terminu (byt uz to jsou prazdniny)

nazory?

2

Re: FF2010

Konecne bych se tam rad taky podival, tak bych byl pro druhy termin smile.

3

dalsi zvazovanou novinkou je opusteni Zrcadloveho salu a presun do sklepa kina

+ jistota, ze nebude problem se zatemnenim jako treba vloni, je to hodne hluboko pod zemi
+ dost pravdepodobne ze stejnyho duvodu tam nebude v lete vedro (ale to jen tipuju)
+ horror atmosfera? smile

na druhou stranu:
- ve sklepe vedou trubky od zachodu, a kazdy splachnuti vyvola patricnou zvukovou odezvu pri jizde hovna celym toboganem nad hlavami divaku :-) ale tohle se delo  nekdy pred 4 rokama kdyz jsem tam byl naposled, nevim nakolik to jeste plati
- je to kino, takze o 100 metru dal o kulturaku, nicmene primo v kine je pro zmenu bar Velky Voci
- jestli si dobre pamatuju, tak kdo neprijde vcas v tech tmavejch chodbach pak tezko hleda kudy kam... no to je mozna plus smile

kazdopadne bych ten prostor chtel videt nejdriv nez na to kejvnem

4

ok, bude to definitivne druhy vikend - patek 9.7. až neděle 11.7., s tím že pátek jen vecer a nedele dopoledne klasicky

5

Tak kdo vyhrál? smile

6

ted jsem trochu zmaten, ale jestli myslis soutez, tak to je v novinkach uz davno

7

Jo, myslel jsem soutěž, o jejímž rozhodnutí byla zpráva podána před chvílí.