1

Téma: Nejlepší filmy roku 2009

Jako každý rok, i letos bysme rádi uspořádali čtenářskou anketu o nejlepší film roku. A jelikož i nadále jde do ankety dát pouze dvanáct titulů, což není zrovna moc, bylo by myslím fajn, kdybyste nám s nominacemi pomohli vy (tím VY jsou myšleni všichni čtenáři Studny). Nominace bysme chtěli zveřejnit už během několika dnů, proto s vašimi tipy neotálejte a podělte se o ně s námi v této diskusi. Každý nominační hlas se počítá. V případě nerozhodného stavu rozhodne naše krvavě rudá redakční kostka. wink (ve skutečnosti jde o daleko hrůznější rituál kde se manipuluje se satanistickými objekty, ale bude lepší, když o tom nebudete nic vědět)

Tak a já jako první tři nominuju následující: Pandorum, Haunting in Connecticut a My Bloody Valentine 3D (3D!).

2

Re: Nejlepší filmy roku 2009

Moje nominace: Orphan, Drag Me to Hell, The Children, The House of the Devil

3

Moje: Orphan, Drag me to hell a Pandorum

4

Mezi ty lepsi letosni filmy u me patri:
Imago Mortis, Pandorum, Vertige, Haunting in Connecticut.

A to jsem jeste nevidel:
Bulsinjiok, Descent: Part 2, Giallo

5

Drag me to hell
Let the Right One In
Paranormal Activity
Trick ‘r Treat
Zombieland
House of the Devil
REC 2
Last House on the Left
Doghouse
Antichrist

Naposledy upravil: Raul (2010-01-01 18:26:42)

6

Orphan
District 9
Last House on the Left
Pandorum

7

Doplnuju 100% "The Children" - rovnou na misto jedna, neuvedomil jsem si, ze to byl taky tenhle rok smile

8

Letos je to pro mě většinou dost těsné, třeba takový District 9 jsem hodnotil 9 body, ale hlasovat pro něj nebudu, jelikož se nejedná o čistý horror. Takže já bych to viděl následovně:
Pandorum
Drag Me to Hell
Rec 2

9

District 9 jde taky do hororu? Tak jo u mě je na prvním místě.-) A zapoměl jsem na Doghouse

10

za mě by to bylo: Drag me to hell, Pandorum, Rec 2, Paranormal Activity, My Bloody Valentine 3D, District 9 - hmmm, čím to je že všichni čtenáři Studny mají stejný vkus???

11

wolfman napsal:

District 9 jde taky do hororu? Tak jo u mě je na prvním místě.-) A zapoměl jsem na Doghouse

neni to horor ale recenze tu je smile
ja osobne jsem ho jeste nevidel ale to halo, ktere ten film zpusobil, si urcite nominacku zaslouzi.

12

Ugh, nevím jestli si vzpomenu na úplně všechno, co mě letos zaujalo (a dost jsem toho taky ještě neviděl), ale nominuji: Pandorum, District 9, Drag Me To Hell, Trick'r'Treat, Dead Snow, Hills Run Red, Wrong Turn 3, Infestation.

13

Stáhni mě do pekla
Antikrist
Orphan

14

sice budu psat zvlast  adminovskej, ale popostrcim tady Doghouse, a pripomenu, ze Martyrs jsme videli vsichni az na jare, i kdyz uz jsme to zapomneli :-)

15

a ja bych jeste doplnil, ze az po Novem roce jsme videli take Saunu, ktera je, na rozdil od Martyrs genialnim filmem tongue

16

Drag me to Hell - SAm Raimi  odvedl skvělou práci
Saw VI - překvapila mě jeho kvalita jenž v poslední době v ,,nekonečné serii'' klesala.
Zombieland - srávně ulítlá hororová komedie.

17

Pre mna jednoznacne DRAG ME TO HELL! Este som ale nestihol REC 2 a Pandorum...

I have seen the darkened depths of hell...

18

Drag Me To Hell, Pandorum, District 9, Saw 6, haunting In Connecticut, My Bloody Valentine, Orpham, Paranormal Activity (i když to mě moc nechytlo ale dal bych to tam též)  a dal bych tam ještě Fourth Kind http://www.csfd.cz/film/250043-fourth-kind-the/ i když jsem to neviděl ale na ten film se moc těším z českých Saunu jsem neviděl ale dal bych tam T.M.U.

19

a ještě Martyrs samozřejmě

20

Pandorum Doghouse REC2 Antichrist Zombieland a seriál Misfits

Naposledy upravil: Deadmeat (2009-12-30 14:15:51)

21

Moje nominačka: Drag me to hell, Halloween II, Doghouse, Trick´r Treat, Dead Snow

22

K tomu co tu bylo napsáno bych možná ještě přidal tohle...

Bakjwi
Carriers
Giallo
Mutants
Perfect Getaway
Uninvited
Underworld: Rise of the Lycans
Vertige

23

Pro mě jak TOP Horror roku 2009:The Haunting in Connecticut.:D
Další pak Paranormal Activity,The Children,Plague Town,Trick´r Treat:):):)

24

ještě mě napadlo třeba House Of The Left 2009 Reamke ten je taky dost dobrý

25

Moje nominace:
Doghouse
Pandorum
Children
Carriers
Dead Snow
Drag Me To Hell