Jít do obsahu fóra

STUDNA.net

Je více způsobů, jak ztratit své srdce...

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

STUDNA.net » Recenzované filmy » Lucio Fulci » Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:

Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

Solaris104 napsal:

Ja mam zase super vzpominky na Rozparovace z New Yorku. Videl jsem to v puberte na piratske VHS s rychlodabingem a nektere sceny si pamatuji dodnes. Mohl by to nekdo prelozit :-)

Znami mel delat CZ titulky ktomu to filmu ale asi ktomu zatim nedoslo.
Jo tenhle Rozparovac jse me libil ale mohlo tam toho bejt vic.

2

Cordell napsal:

N oto je pravda taky me moc nevzala.Zas ale treba City Of The Living Dead muzu porad smile

JJo City ma dobrou atmosku...ale dodneska nestiham jak je tam mistrovsky naroubovana ta scena s tim vrtakem:)

3

Cordell napsal:
Krysa napsal:
Etmare napsal:

Nedavno som titulkoval DEMONIU a aj napriek slabemu hodnoteniu na IMDB sa mi ten film proste paci..

Nevim no u Demonie sem se dost nudil a to jako Fulciho opravdu muzu...i ty gory mne prisli naky laciny:(

N oto je pravda taky me moc nevzala.Zas ale treba City Of The Living Dead muzu porad smile

Ja mam zase super vzpominky na Rozparovace z New Yorku. Videl jsem to v puberte na piratske VHS s rychlodabingem a nektere sceny si pamatuji dodnes. Mohl by to nekdo prelozit :-)

4

Krysa napsal:
Etmare napsal:

Nedavno som titulkoval DEMONIU a aj napriek slabemu hodnoteniu na IMDB sa mi ten film proste paci..

Nevim no u Demonie sem se dost nudil a to jako Fulciho opravdu muzu...i ty gory mne prisli naky laciny:(

5

Etmare napsal:

6

Priatelia, Lucio Fulci je jeden z mojich best! Nie kvoli krvavym scenam, ale hlavne kvoli atmosfere. Konecne mi doslo DVD House Of Clocks, je to fakt bomba! Nedavno som titulkoval DEMONIU a aj napriek slabemu hodnoteniu na IMDB sa mi ten film proste paci. Klasiky ako House By The Cemetery, Beyond atd. su jasne. Snad iba ten New York Ripper je asi trochu poslabsi (viac thriller, ako horror).

7

evilmind napsal:
pepak napsal:

Mozna by nezaskodilo opravit ten link. Nebo je Ravenous alternativnim nazvem?

Jako bys to nemohl udelat sam...  :wink:

Nehadejte se a radsi sem hodte linky na vsechny recenzovane fulciovky  :wink:

8

pepak napsal:

Jako bys to nemohl udelat sam...  :wink:

9

10

maca napsal:

House by the Cemetery
Poslal maca v 2004-08-13 12:14:26
Moje hodnocení:
Admin: [ Smazat ]
--------------------------------------------------------------------------------
Tak to je neuvěřitelný,že vůdce webu nemá rád takový úder jako je House by the Cemetery.
Možná by měl jít pracovat k Dádě Patrasové :-)
A nebo neviděl nevystříhanou verzi,kterou vlastním.Je to podle mě film,z kterého budou do konce světa,dělat ostatní tvůrci horrorů jen ubohé kopie.

Ale videl, mam asi ctyri verze filmu vcetne te nejvic uncut 87 minut, ale ja vetsinou nehodnotim filmy podle toho, kolik krvavych zaberu tam je... ostatne pri pohledu na hodnoceni filmu na IMDB rozhodne nejsem sam. Jak se film libi Dade ale fakt nevim... :-)

11

recenze The Beyond
recenze House by the Cemetery

STUDNA.net » Recenzované filmy » Lucio Fulci » Odpovědět

Currently used extensions: pun_admin_manage_extensions_improved, pun_bbcode. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.034 s, vykonaných příkazů: 8. ]