Jít do obsahu fóra

STUDNA.net

Je více způsobů, jak ztratit své srdce...

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:

Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

humanbeing napsal:

uplna hruza to myslim nebyla, alespon ta hrana cast. ta publicisticka by tam nemusela byt, stacilo by kdyby to na konci shrnul dvema, trema vetama ten vypravec.
ale nejvic me vadila ta staticka kamera, co snimala predek auta. porad jsem mel pocit, ze pred nim jede jiny auto. coz se samozrejme jinak udelat neda, ale tady to bylo nanejvys ocividny.

Souhlas ve vsem, samotna napln (namet) je dostatecne strasidelna, ale to zpracovani. Vypravecovo zasahovani do deje bylo dost zbytecne, mnohem radeji bych uvital horrorvy serial na motivy urban legends, ono vysvetlovani by se dalo pak krasne shrnout na nejakem bonusovem dile.

2

Ona už knížka nestála za moc a přitom to mělo takový potenciál... české Urban Legendy smile.

3

uplna hruza to myslim nebyla, alespon ta hrana cast. ta publicisticka by tam nemusela byt, stacilo by kdyby to na konci shrnul dvema, trema vetama ten vypravec.
ale nejvic me vadila ta staticka kamera, co snimala predek auta. porad jsem mel pocit, ze pred nim jede jiny auto. coz se samozrejme jinak udelat neda, ale tady to bylo nanejvys ocividny.

4

Že to nestojí za nic mne rozhodně nijak nepřekvapuje :-)

5

Tak jsem mrkl na prvni dil a nadseny rozhodne nejsem (priznam se, ze ve stejnem case vysilany sitcom Comeback byl lepsi). Hodne me rusilo vystupovani pruvodce a pak ta dokumentarni cast. Mimochodem se nataci pokracovani serialu Strazci dusi.

Currently used extensions: pun_admin_manage_extensions_improved, pun_bbcode. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.026 s, vykonaných příkazů: 7. ]