Jít do obsahu fóra

STUDNA.net

Je více způsobů, jak ztratit své srdce...

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:

Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

jo druhy dil filmu bych si nechal taky libit, jednicka mela velice suprovy konec, a vic outworldu by to chtelo smile

2

Silent Hill není Sony ale Konami

3

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll: nuda nuda nuda cista nuda,same pocitacove triky dookola v kazdom filme tejto doby.bez napatia.Boze tie sladke 80 te :twisted:

4

8O   ONIMUSHA bude film ????????? zahral jsem na PS2 vsechny dily, vc. toho 4., ktery je atypicky, ale stejne uzasne hratelny jako predchozi !!!  Tak to se fakt tesim. Jestli to udelaji podle trojky s JEAN RENO, tak by to nemuselo byt vubec spatne !!! Melo to pointu, bylo to propracovane.

5

majk napsal:

1. diky za upozorneni
2. vubec jsi mi neodpovedel ...

takze se ptam jeste jednou:
slysel nekdo o pokracovani filmu SH ?

O filmu se nemluví, jen se ví že mu Sony dalo zelenou a Gans by chtěl zas režírovat, v nejbližší době to ale nebude má totiž na starosti točení Onimushi a nějakého komiksu....

6

1. diky za upozorneni
2. vubec jsi mi neodpovedel ...

takze se ptam jeste jednou:
slysel nekdo o pokracovani filmu SH ?

7

majk napsal:

Nevi nekdo jestli bude pokracovani filmu SILLENT HILL ?? na IMDB je neco o filmu SILENT HILL 2 z roku 2001, co to je za blbost ? 8O

a) Jeden thread o Silent hillu už na studni je tak bys měl jít tam.
b) Na imdb jsou i videohry takže ten SH2 z roku 2001 je samozřejmně hra (v závorce u názvu na seznamu je (VG). smile

8

Nevi nekdo jestli bude pokracovani filmu SILLENT HILL ?? na IMDB je neco o filmu SILENT HILL 2 z roku 2001, co to je za blbost ? 8O

Currently used extensions: pun_admin_manage_extensions_improved, pun_bbcode. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.027 s, vykonaných příkazů: 7. ]