Jít do obsahu fóra

STUDNA.net

Je více způsobů, jak ztratit své srdce...

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:

Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

Bloody napsal:

Dneska si udělám chvilku času a nahodim nám sem obrázky k několika filmům, převážně teda k novinkám. Chce to tady trochu obveselit smile

parádní, jdu je nahodit! wink

2

Dneska si udělám chvilku času a nahodim nám sem obrázky k několika filmům, převážně teda k novinkám. Chce to tady trochu obveselit smile

3

humanbeing napsal:

u Wyvern buďto chybí obrázky, nebo je můj prohlížeč nechce z nějakého důvodu zobrazit.

tam chybel adresar na ne (coz nevim jak je mozne, jeste se to afaik nestalo nikdy)
bylo to videt kdyz das "editovat kartu filmu", ze tam ten treti adresar nebyl vyplnenej

4

u Wyvern buďto chybí obrázky, nebo je můj prohlížeč nechce z nějakého důvodu zobrazit.

5

Bloodymary, to je samozřejmě známá firma. smile No já myslím, že bych ti mohl vyresetovat heslo, to by neměl být žádný problém.

Koukal jsem se do pošty a přišly mi, díky za ně! Dám je na Studnu, jakmile to bude možné. smile Omlouvám se za zpoždění, internet mi poslední dobou moc neslouží (paměť občas taky vypadává). Za další várku budu vděčný. smile

6

Poslané...zatial obrázky len k piatim filmom + Motel Hell..ten tuším nie je v databázi pokial sa nemýlim...

Chcel by som sa opýtať humanbeinga, či mu došli tie obrázky..ak nie pošlem ich znovu, plus ďalšiu várku... wink

7

humanbeing napsal:

DarkMichael: Můžu vědět, jaký nick to byl? Zajímá mě to jen tak ze zvědavosti. smile

Já se teda omlouvám, že to teď nebudu moci nahrát na Studnu, jelikož zítra odjíždím na dovolenou, takže to bude možné až když přijedu zpět, a to bude nejdřív tuhle neděli.

BloodyMary big_smile  Z nehakého dovodu mi nejde otvoriť mail, takže som nemohol pozrieť heslo..preto tá zmena. sad

Ospravedlňovať sa nemusíš..máš právo na oddych..pošlem ti to na mail, tam si to potom nájdeš...

8

DarkMichael: Můžu vědět, jaký nick to byl? Zajímá mě to jen tak ze zvědavosti. smile

Já se teda omlouvám, že to teď nebudu moci nahrát na Studnu, jelikož zítra odjíždím na dovolenou, takže to bude možné až když přijedu zpět, a to bude nejdřív tuhle neděli.

9

humanbeing napsal:

No můžeš obrázky poslat buďto přímo na Studnu přes Přidat film -> adresa filmu na Imdb -> vyplníš osm kolonek ve formuláři anebo je pošli přímo na humanbeing@studna.net.

Pokud někde chybí recenze a chceš poslat obrázky, tak je to určitě OK. Jinak jediná podmínka, kterou máme u obrázků, je, že jsi je vytípnul sám...

Thanks... z predošlého nicku som zvykol posielať obrázky Pepakovi... lenže to bolo asi "milión rokov " dozadu, tak som sa musel pre istotu spýtať.. cool

10

No můžeš obrázky poslat buďto přímo na Studnu přes Přidat film -> adresa filmu na Imdb -> vyplníš osm kolonek ve formuláři anebo je pošli přímo na humanbeing@studna.net.

Pokud někde chybí recenze a chceš poslat obrázky, tak je to určitě OK. Jinak jediná podmínka, kterou máme u obrázků, je, že jsi je vytípnul sám...

11

Ktorý z adminov je teraz najaktívnejší, že by som mu poposiel obrázky k pár filmom.. teda ak je OK poslať aj obrázky k filmom bez recenzie...

12

ok, Vlcice prosla tak by to snad melo bejt ok, jeste najdu neco co ma neakceptovatelnej nazev a vyzkousim...

13

koukam ze posledni oprava zmenila to, ze ted pro zmenu uz mizi vsechny obrazky kdesi v cerne dire, i ten prvni co driv sel... ale i to je informace :-) jsem to trochu predelal vcetne lepsiho filtrovani tech nazvu na neakceptovatelny znaky, tak uvidime ted...

14

aha, tak ono ti to udelalo pokazdy, Ganja prosel jen proto, ze tu uz karta byla... no aspon jsem diky tomu nasel tu chybu, zatim zkousim opravit

kazdopadne vsechny obrazky uz fixed

15

ok tak kdybych mel zas tendence nahazovat tak neresim a davam i obrazky

Currently used extensions: pun_admin_manage_extensions_improved, pun_bbcode. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.032 s, vykonaných příkazů: 14. ]