Jít do obsahu fóra

STUDNA.net

Je více způsobů, jak ztratit své srdce...

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:

Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

recenze The Black Cat

2

jardazaj napsal:

Jenze ja mluvim o MASKACH vytvarenych pomoci digitalnich technologii - a proto prave ten Blade 2, kde je to demonstrovano na podle mne velmi vysoke urovni.

Sice jsme v tomhle threadu pomalu offtopic, ale odpovim... :-) S tema maskama reaperu bych docela souhlasil pokud jde o vysokou uroven, ale jestli jsme oba koukali na stejnej Making of Blade 2, tak musis uznat ze na nich zase tolik digitalniho nebylo. Del Toro mel vyhodu, ze nebyl omezen rozpoctem, takze si mohl dovolit drahe elektronicke modely, ktere se dost genialne hybaji, a ktere pak digitalne jen obarvoval a vylepsoval to rozevirani celisti... Ja si tehdy po shlednuti toho dokumentu poustel Blade 2 jeste jednou znovu, a myslim ze tam je jedina scena s reaperem, ktera je uplne digitalni - protoze tam zrovna nejsou ve stejnem zaberu jini herci.

Kazdopadne tohle bych jako budoucnost triku videl - elektronicky ovladane latexove modely, ktere neni treba lakovat a vypilovavat do poslednich detailu, protoze to se potom da udelat digitalne s celkem malou sanci, ze si toho divak vsimne.

3

to moje tvrzeni se nevztahovalo k celemu filmu ale jen k jeho pribehu, ktery opravdu neni zdrcujicim zpusobem originalni  smile , film se mi libil jako celek a myslim, ze si sve hodnoceni zaslouzil predevsim pro skvelou atmosferu

4

Jenze ja mluvim o MASKACH vytvarenych pomoci digitalnich technologii - a proto prave ten Blade 2, kde je to demonstrovano na podle mne velmi vysoke urovni.

5

Ja si myslim, ze digitalni efekt muze byt naprosto rovnocenou nahradou klasickych masek, a spousta veci jinak nez digitalne ani delat nejde. Ale jako stezejni bych videl nutnost nedovolit, aby bylo prilis okate videt, ze ve filmu je nejaky digitalni trik. Treba zrovna v Blade 2 mi hrozne vadil ten souboj kdyz jim vlitnou do te tovarni haly, kde je spousta zbytecnych dratu a ocividnych digitalnich efektu, prestoze to vubec nebylo nutne. To me proste vzdycky nastve...

6

A jeste k tem maskam a digitalnim efektum: dle meho nazoru je Blade 2 presvedcivym dukazem toho, ze jejich cas uz je tady - nevim, jestli's videl bonus na DVD o tvorbe, pokud ne, tak se na to mrkni.

7

Nechapu, jak muzes souhlasit s Evilmindem - film az na uvod zadna slava - a dat mu hodnoceni 8/10?

8

to pepak: souhlasim s tim, ze spousta veci by bez digiefektu nesla, ale myslim, ze predevsim v oblasti masek maji jeste svuj cas pred sebou
to evilmind: v novodobé The Mummy nebyl horror ani uvodni sekundy, ale to mi nevadi, mel to byt dobrodruzny film. podle meho nazoru byl nudny a predevsim banalni pribeh remaku (i kdyz s tebou souhlasim, ze ani original neni zadna slava, ale tam byl minimalne skveli uvod)

9

Me se treba oba dily novodobe digitalni mumie docela libily - mozna bych rekl, ze jako film celkove bych je hodnotil vyse nez puvodni Mummy. Protoze jak jsem uz napsal pod recenzi, po uvodnich par minutach uz tam pak vlastne zadnej horror neni, a ten dalsi pribeh je pomerne banalni a nudny...

10

To bych si rozhodne netroufl, tvrdit, ze "poctiva maskerska prace je lepsi nez digitalni efekt". Ano, pokud je vysledek stejnej, tak budu spis obdivovat tu masku, a ano, dobra maska je skoro urcite lepsi nez spatnej digitalni efekt. Ale rozhodne si nemyslim, ze jsou digitalni efekty zas tak spatny. Mimo jine umoznujou veci, ktery by asi s maskama nesly, nebo sly jen hodne blbe - viz. treba digitalni kouzla v Terminatorovi 2.

11

to jarpar: recenze byva vzdy subjektivni. presto doufam ze se mnou bude vetsina ctenaru souhlasit, ze "poctiva maskerska prace je lepsi mez tuna digitalnich efektu"
je jasne  big_smile , ze masovemu publiku bude sablona, podle ktere byl remake natocen stacit, ja vsak postradam jakoukoli originální myslenku (a to vubec nemluvim o druhem dile)
doufal jsem, ze se nekdo na moji narazku v recenzi "chyti" a snad se tim konecne na STUDNA.net rozpouta nejaka diskuse

12

Recenze The Mummy.

Currently used extensions: pun_admin_manage_extensions_improved, pun_bbcode. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.030 s, vykonaných příkazů: 7. ]