Jít do obsahu fóra

STUDNA.net

Je více způsobů, jak ztratit své srdce...

Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.

Odpovědět

STUDNA.net » Nové filmy » Total Detox » Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem (Povinné) musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty

Požadované informace
[b][i][u][url][email][img][list][*][quote][code][color=]
:) :| :( :D :o ;) :/ :P :lol: :mad: :rolleyes: :cool:

Volby

Prohlédnout téma (nejnovější)

1

Hele sheno, fakt nevim, to uz je holt takova potiz s rodicema. Ale Gangrena ti v tom jiste poradi... :-)

2

ACTION - Start your (next) booklet today, using the basics of what makes sense to you, while considering guidance that's worked for others. Keep in mind that your journey will be unique to you and that your ideas have merit. You will find what's right for you.
Beds for children tend to change as they age, so why are so many parents surprised when their kids ask them for new furniture once they reach that certain age?

------------------------------------------------------------------------------

3

evil:ano, je to lepsi. Jsem nadseny:-)

4

gangrena napsal:

Nicméně, na čsfd jsou opět popředu,protože mi tam Total Detox už nějaký kokot ohodnotil dvěma hvězdičkama:-)

tak to je od minule docela posun, krasne dve hvezdy, ne? smile

5

Nebo Doktor od Jezera hrochů:)

6

Na csfd.cz jsou dopředu vždy dokonce tam jednou měli už ohodnocené i nové Spidermany a to jdou do kin roku 2012 2013 a 2014

7

Nicméně, na čsfd jsou opět popředu,protože mi tam Total Detox už nějaký kokot ohodnotil dvěma hvězdičkama:-)

8

gangrena napsal:

human: trailer už je skoro hotov, film je ze 3/4 sestříhaný, jen mi chybí dotočit pár scén. Do léta snad bude TD kompletní..

Tak to se těším.

9

human: trailer už je skoro hotov, film je ze 3/4 sestříhaný, jen mi chybí dotočit pár scén. Do léta snad bude TD kompletní..

10

urcite finishuje na slavnou premieru na FF smile

11

Zatím, co jsem o Total Detox slyšel a viděl, tak to vypadá věru slibně. Poslední update o filmu je ale ze srpna minulého roku, takže...

Gangrena: Nějaký pokrok?

STUDNA.net » Nové filmy » Total Detox » Odpovědět

Currently used extensions: pun_admin_manage_extensions_improved, pun_bbcode. Copyright © 2008 PunBB

[ Vygenerováno za 0.030 s, vykonaných příkazů: 7. ]