Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 26 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
ZahradníkAmatérský filmZ domova

    
trailer    web    imdb 

rok: 2006
režie:
scénář:
hrají:
produkce:
hudba:
keywords:
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 11827

(5 hodnocení, průměr 3,60/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
evilmind - avatarevilmind -
Vloženo: 2007-02-05 09:08:17
Velice hloupý, a velice amatérsky vyhlížející film, který si rozhodně nezaslouží pozornosti, které se mu dostává. Dokážu pochopit malý rozpočet, ale krom slaboučkého příběhu a neherců je zarážející zejména absence řemeslné filmařské zručnosti, která by u filmu pro kina (byť v limited projekci) měla být samozřejmostí. Speciálně iritující je kamera, která zřejmě měla nějaký filtr průměrující barvy do jednotvárné šedi, proti čemuž kameraman často bojoval jejím ostřením proti slunci, či jiné dominantně bílé ploše, aby ze zbytku obrazu nebylo tak moc vidět. Humorné je to ve scénách koupání (šero), následované scénou na lodi (šero s jasně žlutým filtrem).
Gore efekty rovněž odpovídají spíše podomácku vytvořenému studentskému filmu (studentů něčeho jiného než FAMU), a tak asi jediný klad filmu jsem nalezl hned v první interaktivní volbě, kdy máte možnost máznout s filmu hned po pár minutách Sašu Nikitina - zaloopovaná rýmovačka podmalující tuto volbu "Jeden musí ven, Saša nebo Ben" je totiž docela strašidelná, a je škoda, že se u dalších rozcestníků neopakuje.
asar210997 - avatarasar210997 -
Vloženo: 2011-04-05 22:02:31
Zahradník je opravdu špatný film :) Herecké výkony sice působí přirozeně, ale velmi špatně, postavy jsou ploché a nezajímavé (až na pár vyjímek, např. Saša nebo Američan - tito dva se ovšem kvůli zvolování diváka rozchází) a zabiják Zahradník má sice dobré nápady, nedokáže z nich však vyždímat, co by se dalo. U tohohle by se ta proslulá interaktivita dala přehlédnout, protože jsem zvoloval snad jen čtyřikrát (možná i pětkrát) a ať už kliknete na jakoukoliv možnost, stejně se vám nakonec objeví ta samá scéna (připouštím, že se jedna nebo dvě scény za celý film přidaly). To mi připomíná jednu volbu, u které jsem se opravdu od srdce pousmál: 1) Nechat Sašu na místě, 2) Vzít Sašu s sebou, 3) Hodit Sašu ze skály :D. To mi teď nehrává na můj názor, že Zahradník oplívá docela dobrými hláškami a ačkoliv po dějové stránce je velmi slabý, v této opravdu válý - dávám příklad: První říká "Zatracená ozvěna!" Druhý říká "Kde do háje je?" Třetí říká "Do prdele od kud jde ten hlas?" A čtvrtý říká "Nemluv sprostě, ségra!". Z toho jsem opravdu nemohl nebo také, když se sourozenci navzájem hádali a furt dokola si řikali: "DRŽ HUBU!" A pak jenom Američan: "Sorry, ja jsem tu tež" a Svalouš říká: "Ty drž hubu taky". Z toho vás může trknout, že se Zahradník nebere příliš vážně, což je hodně dobře. Bohužel však nějaké ty zásadní položky (herecké výkony, sympatie postav, vrah, vraždy, děj...) zaostávají, takže to celý film posílá zde - na ČSFD - do černé barvy, to mě docela mrzí. Možná, že kdyby tvůrci odhalili alespoň jednou Zahradníkovu tvář, z vražd bylo vidět něco víc než jen podělaný střih a postavy dostaly víc prostory, mohlo to dopadnout o hodně lépe - sice by to (rozhodně) nedosáhlo kvalit novějších českých snímků jako Total Detox nebo Někdo tam dole mě má rád, ale alespoň něco. Proč vlastně dávám čtyři hvězdičky, což je stejné hodnocení jako právě u Total Detox a větší, než u Někdo tam dole mě má rád? Já ani sám nevím, tohle je prostě tak strašně hloupý, až mě to zatraceně bavilo! Ale lepší než Total Detox to nebylo :)
 Luki - -
Vloženo: 2007-02-04 16:22:50
Zahradník si nezaslouží ani existovat, natož mít nějaká hodnocení.
solaris104 - avatarsolaris104 -
Vloženo: 2007-03-17 15:26:32
Zahradnik je opravdu spatny film. Pusobi amaterskym dojmem a poradneho gore se nedockate. Interaktivni vyber dej filmu temer nezmeni :-(. Zahradnik je dalsi promarnena sance na dobry cesky horor.
 oveckaoa -
Vloženo: 2007-06-26 12:37:50
no mě se to nezdálo tak špatné na to že sem čekal od toho megasračku tak sem byl překvapen záleží jak to berete já spíš jako horor já to bral ajko komedii spíš než horor a smál sem se pořád zvlášť u toho Saši ale jinak působí to gore tam velmi uměle je to až k pláči jek je to umělé ale zas na český horor to ušlo jen víc takových filmů


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!