Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 66 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Snakes on a PlaneNature Amok

Německo, USA, Kanada
105 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Hadi v letadle
rok: 2006
režie: David R. Ellis, Lex Halaby (director) (video "Bring It")
scénář: John Heffernan (story), Sebastian Gutierrez (screenplay), David Dalessandro (story) and)
hrají: Samuel L. Jackson (Neville Flynn), Julianna Margulies (Claire Miller), Nathan Phillips (Sean Jones), Rachel Blanchard (Mercedes), Flex Alexander (Three G's), Kenan Thompson (Troy), Keith Dallas (Big Leroy (as Keith [Blackman] Dallas), Lin Shaye (Grace), Bruce James (Ken), Sunny Mabrey (Tiffany)
produkce: Craig Berenson, Mark Allan Staubach, Sandra Rabins, Cathy Pallo, Heather Meehan
hudba: Trevor Rabin
keywords: snake, murder, passenger, fbi-agent, fbi, witness, first-class, hawaii, dog, motorcycle, danger, drill, attempted-murder, song-during-main-title, antidote, flight-attendant, silencer, exploding-body, autopilot, death-of-pet, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 9212

Oficiální text distributora: Agent FBI Flynn (Samuel L. Jackson) je v akci. Musí dopravit z Havaje do Los Angeles důležitého svědka, který svým svědectvím pošle za mříže brutálního šéfa podsvětí. V devíti kilometrech nad zemí se na palubě letadla rozpoutá peklo v podobě záplavy jedovatých hadů. Agresivní plazi útočí na každého v dohledu. S pomocí losangeleského odborníka na plazy se Flynn stává vůdcem pasažérů v zoufalém boji o přežití.