Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 30 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
LeprechaunHorror ComedySérie: Leprechaun

USA
92 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Skřítek
rok: 1993
režie: Mark Jones
scénář: Mark Jones (written by)
hrají: Warwick Davis (Leprechaun), Jennifer Aniston (Tory Reding), Ken Olandt (Nathan Murphy), Mark Holton (Ozzie), Robert Hy Gorman (Alex (as Robert Gorman), Shay Duffin (Dan O'Grady), John Sanderford (J.D. Reding), John Voldstad (Shop Owner), Pamela Mant (Mrs. O'Grady), William Newman (Sheriff Cronin)
produkce: Mark Amin, Barry Barnholtz, Jim Begg (supervising producer), Jeffrey B. Mallian, Michael Prescott
hudba: Kevin Kiner, Robert J. Walsh
keywords: leprechaun, gold, year, four-leaf-clover, irish, pot-of-gold, gold-coin, badge, shotgun, roller-skates, voice-imitation, running, striped-shirt, character%27s-point-of-view-camera-shot, teamwork, wheelchair, cardboard-box, hero, curse, disembodied-hand, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 8077

(3 hodnocení, průměr 5,00/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
BloodyMary - avatarBloodyMary -
Vloženo: 2006-09-14 11:40:09
Jediné koli čomu sa oplatí film pozrieť je Leprechaunou humor a tak trochu aj koli Jenifer Aniston. Prvá časť je celkom nudná no ďalšie ju určite prekonajú.
 Luki -
Vloženo: 2006-09-07 09:12:17
Klasický představitel trashových hororů, který bez jakéhokoliv důvodu odstartoval nehorázně špatnou hororovou sérii, která vlastně ani není hororová jenom brutální a komediální. Dodnes nepochopím jak je možné že těhle filmů vzniklo hned několik, jelikož kvalita ani zisk prvního dílu nic takového nepředpokládají. Film je rozhodně zábavný ale jeho "béčkovost" místy krutě přetéká někam za hranice zábavnosti a v dalších dílech už je film také neskonale trapný. Pokud se na tohle ale připravíte a můžete hororové komedie (což já ne) u filmu se rozhodně pobavíte, i když asi jen jednou.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!