Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 141 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
BegottenHorror obecně

USA
78 minut

    
trailer    web    imdb 

rok: 1990
režie: E. Elias Merhige
scénář: E. Elias Merhige (writer)
hrají: Brian Salzberg (God Killing Himself), Donna Dempsey (Mother Earth), Stephen Charles Barry (Son Of Earth - Flesh On Bone), James Gandia, Daniel Harkins, Michael Phillips, Erik Slavin, Arthur Streeter, Adolfo Vargas, Garfield White
produkce: E. Elias Merhige
hudba: Evan Albam
keywords: god, razor, mother-earth, shroud, violence, corpse, disembowelment, face-mask, tribe, knife, self-insemination, necrophilia, self-mutilation, noise, bashing-in-head, set-the-god, experimental-film, capture, brutality, conceptual-art, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 17435

(6 hodnocení, průměr 8,33/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
 Flipnic -
Vloženo: 2009-06-25 16:09:04
Jak uvedl jeden můj známý, tohle je "nadfilm" - "nadhorror" ... Pro mne osobní kult, no comment ...
solaris104 - avatarsolaris104 -
Vloženo: 2006-10-09 19:56:34
Tak neco takoveho jsem opravdu necekal. Nad filmem musite premyslet a kazdy v nem vidi neco jineho. Pozor, toto neni film pro bezneho divaka :-)
 pajk -
Vloženo: 2006-06-27 14:43:00
Film z druhu"seslán-z-cizího-světa", těžké jakkoliv o něm psát, protože je tak nekonkrétní, že jej může každý chápat odlišně. Pro mě to jsou spíše rozpohybované surrealistické obrazy, než klasický film, který má, děj, hrdinu, začátek, střed a konec. Každopádně jedinečná záležitost pro milovníky netradičních zážitků
 Petis -
Vloženo: 2009-03-17 15:17:19
Film jsem po pravdě ani nemohl dokoukat, byla to taková strašná blbost že jí není rovno. Absolutně jsem nechápal vo co vlastně jde.
 Paldini -
Vloženo: 2006-07-19 19:28:55
Nemyslím si, že námět čerpá z bible, spíše z nějakého pohanského naboženství. Blíže to má ke Keltům. To je můj názor. Ale jsem možná ovlivněn Slainem :-) a těmi odkazy na znásilňování Matky Země. Je to tak, film nutí diváka přemýšlet.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!