Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 41 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
New NightmareHorror obecněSérie: Freddy

USA
112 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Nová noční můra
rok: 1994
režie: Wes Craven
scénář: Wes Craven (written by)
hrají: Heather Langenkamp (Herself / Nancy Thompson), Robert Englund (Freddy Krueger / Himself), Miko Hughes (Dylan Porter), Wes Craven (Himself), John Saxon (Himself / Lt. Donald Thompson), Robert Shaye (Himself), Sara Risher (Herself), Marianne Maddalena (Herself), David Newsom (Chase Porter), Gretchen Oehler (Script Supervisor)
produkce: Wes Craven, Jeffrey Fenner, Marianne Maddalena, Sara Risher (co-executive producer), Jay Roewe
hudba: J. Peter Robinson
keywords: freddy-krueger, nightmare, car, director, earthquake, sleep, soft-toy, saliva, bed, television, 1990s, television-studio, child-in-peril, psychiatric-hospital, film-in-film, killer, gutting, wound, gore, painting, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 9708

Oficiální text distributora: Scenárista a režisér Wes Craven (Vřískot 1, 2 a 3) se vrací do temných zákoutí Elm Street s “nejchytřejší, nejvtipnější a nejzvrácenější oslavou strachu všech dob!” (Peter Travers, Rolling Stone). Film, který získal Cenu Saturn od Akademie science fiction, fantasy a hororu, vypráví vzrušující příběh Freddyho Kruegera, který vstupuje do skutečného světa, což má naprosto smrtící důsledky. Ve filmu se znovu shledávají hvězdy z původní Noční můry Robert Englund, Heather Langenkamp a John Saxon.. V běžném životě se opakuje to, co se dělo při natáčení. Krátce po dotočení scén zemětřesení ochromily město Los Angeles skutečné otřesy půdy. Craven říká: “Zrovna jsme si pro film chystali trosky, ale místo toho stačilo jít ven a natáčet v ulicích.” Ale vy, Freddyho fanouškové, nebuďte smutní. Je to jen film…nebo ne?

New Nightmare (2006-05-11)