Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 38 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
BoogeymanMainstream

USA, Nový Zéland, Německo
89 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Boogeyman
rok: 2005
režie: Stephen Kay (as Stephen Kay)
scénář: Eric Kripke (screenplay) and), Juliet Snowden (screenplay) &), Stiles White (screenplay)
hrají: Barry Watson (Tim), Emily Deschanel (Kate Houghton), Skye McCole Bartusiak (Franny Roberts), Tory Mussett (Jessica), Andrew Glover (Boogeyman), Lucy Lawless (Tim's Mother), Charles Mesure (Tim's Father), Philip Gordon (Uncle Mike), Aaron Murphy (Young Tim), Jennifer Rucker (Pam)
produkce: Gary Bryman, Chloe Smith, Sam Raimi, Carsten H.W. Lorenz, Doug Lefler
hudba: Joseph LoDuca
keywords: childhood, boogeyman, fear, hometown, uncle, nightmare, macabre, happy-ending, psycho-thriller, fright, bathtub, nightmare-that-comes-alive, part-of-trilogy, hallucination, father-son-relationship, myth, boyfriend-girlfriend-relationship, flashback, first-part, past, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 8392

Oficiální text distributora: Tim Jensen se po patnácti letech vrací do rodného domu, aby se vyrovnal s traumatizujícími vzpomínkami z dětství a vyřešil záhadnou smrt svého otce. Ve starém temném viktoriánském domě ale Tim zjistí, že není jednoduché udržet věci pod kontrolou, obzvlášť pokud si člověk není jistý, co je reálné a co jsou jen představy. Pobyt v domě se změní v boj o holý život. Podaří se Timovi zvítězit nad děsivým stvořením, nebo skončí stejně jako před lety jeho otec?