Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 50 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
The RelicMonsters

USA, VB, Německo, Japonsko, Nový Zéland
110 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Relic
rok: 1997
režie: Peter Hyams
scénář: Douglas Preston (novel) and), Lincoln Child (novel), Amy Holden Jones (screenplay) (as Amy Jones) and), John Raffo (screenplay) and), Rick Jaffa (screenplay) &)
hrají: Penelope Ann Miller (Dr. Margo Green), Tom Sizemore (Lt. Vincent D'Agosta), Linda Hunt (Dr. Ann Cuthbert), James Whitmore (Dr. Albert Frock), Clayton Rohner (Det. Hollingsworth), Chi Muoi Lo (Dr. Greg Lee), Thomas Ryan (Tom Parkinson), Robert Lesser (Mayor Robert Owen), Diane Robin (The Mayor's Wife), Lewis Van Bergen (John Whitney)
produkce: Mark Gordon, Gale Anne Hurd, Gary Levinsohn, Sam Mercer
hudba: John Debney
keywords: museum, crate, cargo-ship, benefit, ship, mayor, police, leaf, chicago-illinois, anthropology, brain-eating, homeless-man, museum-of-natural-history, decapitation, gala, exhibit, ship-captain, laboratory, relic, severed-head, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 8739

Oficiální text distributora: Po masakru archeologického týmu v džungli se zachová pouze několik beden s domorodými artefakty a vzorky místní flóry. Bedny cestují z přístavu do přístavu a nakonec skončí v Chicagu, zapomenuty v podzemí muzea přírodní historie. Jeden den před otevřením velké výstavy se v temných sálech a na chodbách začne pohybovat i něco jiného než návštěvníci. Začnou se objevovat zavraždění lidé a stopy naznačují, že vrah musí být obdařen nezvyklou sílou. Když však mladá bioložka Margo Greenová najde spojení mezi vraždami, neúspěšnou amazonskou expedicí a podivnou sochou na připravované výstavě, začíná nemilosrdný souboj se strašným nepřítelem, v němž všichni lidé, uzavření v muzeu, musí bojovat o svůj život. Margo spolu s policejním důstojníkem Vincentem D´Agostou nedobrovolně vytvoří dvojici, vyšetřující sérii brutálních vražd…