Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 45 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
The RelicMonsters

USA, VB, Německo, Japonsko, Nový Zéland
110 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Relic
rok: 1997
režie: Peter Hyams
scénář: Douglas Preston (novel) and), Lincoln Child (novel), Amy Holden Jones (screenplay) (as Amy Jones) and), John Raffo (screenplay) and), Rick Jaffa (screenplay) &)
hrají: Penelope Ann Miller (Dr. Margo Green), Tom Sizemore (Lt. Vincent D'Agosta), Linda Hunt (Dr. Ann Cuthbert), James Whitmore (Dr. Albert Frock), Clayton Rohner (Det. Hollingsworth), Chi Muoi Lo (Dr. Greg Lee), Thomas Ryan (Tom Parkinson), Robert Lesser (Mayor Robert Owen), Diane Robin (The Mayor's Wife), Lewis Van Bergen (John Whitney)
produkce: Mark Gordon, Gale Anne Hurd, Gary Levinsohn, Sam Mercer
hudba: John Debney
keywords: museum, crate, cargo-ship, benefit, ship, mayor, police, leaf, chicago-illinois, anthropology, brain-eating, homeless-man, museum-of-natural-history, decapitation, gala, exhibit, ship-captain, laboratory, relic, severed-head, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 8738

Oficiální text distributora: Po masakru archeologického týmu v džungli se zachová pouze několik beden s domorodými artefakty a vzorky místní flóry. Bedny cestují z přístavu do přístavu a nakonec skončí v Chicagu, zapomenuty v podzemí muzea přírodní historie. Jeden den před otevřením velké výstavy se v temných sálech a na chodbách začne pohybovat i něco jiného než návštěvníci. Začnou se objevovat zavraždění lidé a stopy naznačují, že vrah musí být obdařen nezvyklou sílou. Když však mladá bioložka Margo Greenová najde spojení mezi vraždami, neúspěšnou amazonskou expedicí a podivnou sochou na připravované výstavě, začíná nemilosrdný souboj se strašným nepřítelem, v němž všichni lidé, uzavření v muzeu, musí bojovat o svůj život. Margo spolu s policejním důstojníkem Vincentem D´Agostou nedobrovolně vytvoří dvojici, vyšetřující sérii brutálních vražd…

(6 hodnocení, průměr 7,00/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
Israha - avatarIsraha -
Vloženo: 2006-01-12 20:16:09
Tenhle filmek můžu. Mám rád, když až skoro do konce filmu není jasné, před čím se to vlastně ty lidičky snaží utíkat, mám rád tmavá uzavřená místa, mám rád, když se oběti nechovají jako chodící večeře, ale snaží se zachránit samy sebe poměrně rozumnou cestou a proto se mi Relic poměrně dost líbil. Můžu doporučit.
 mato -
Vloženo: 2005-12-01 00:45:38
Jednoduchý scenár zhutnený do temnej atmosféry s charizmatickými hercami. Rovnaká variácia na Votrelca ako Mimic, len tá príšerka oberá film o väčšie stotožnenie sa. Krásna ukážka hororu skombinovaného s terorom.
 acidko -
Vloženo: 2005-12-01 15:58:51
Parada..mne sa to dost paci.Som to sice uz dlho nevidel ale po precitani recenzie som na to znova dostal chut.
 coscarelli -
Vloženo: 2009-04-13 13:45:28
pan Hyams ma nesklamal...pekne ma postrasil,uzavrel ma do muzea so sympatickym Tomom Sizemorom,a utekal som pred podarenou príserou v nadupanej atmosfere.....a funguje to stale
 ally001 -
Vloženo: 2006-02-16 14:04:10
Pracuji v muzeu a u tohoto filmu mě strašně rozčilovala veliká spousta nelogičností, nesmyslností a absolutních neshod s muzejní realitou... Pro příště by režisér nebo scenárista mohl trochu konzultovat s někým, kdo dané problematice rozumí. Chápu, že většině lidem přijde všechno ve filmu úplně normální, ale kdo se v tom pohybuje, tak ví své.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!