Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 30 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Aux yeux des vivants

    
trailer    web    imdb 

rok: 2014
režie:
scénář:
hrají:
produkce:
hudba:
keywords:
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 4053

Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
 Sangrail -
Vloženo: 2015-07-30 22:34:23
No dobře, můj starý komentář se asi nenajde, a tak aspoň pár slov náhradou pro ty, kteří jsou zvědaví, s čím nedávno přišli Bustillo a de Maury, které známe z filmů A l''intérieur a Livide.

Z této velmi rozmanité trojice je Aux yeux des vivants podle mě nejlepší. Zatímco A l''intérieur je přetíženo podivně cákající krví a Livide je čistý kýč, nejnovější film má nepředvídatelný příběh, je napínavý, neexhibuje nechutnostmí za každou cenu a má velmi charismatického antihrdinu. Příjemně si pohrává s diváckými očekáváními: Kdo se zaraduje, že se hned v první scéně setká s Béatrice Dalle, (SPOILER) bude brzy zklamán. Kdo očekává určité příbuzenské vztahy, jejichž vyjasnění je podstatné pro pochopení příběhu, bude poněkud překvapen. A kdo se zalekne, že se dívá na tupý slasher typu Pátek třináctého, protože několik prvních vražd proběhne formou "střihu v tom nejlepším", bude vyveden z omylu při scéně se sádrou...(/SPOILER)
 Sangrail - -
Vloženo: 2015-02-13 19:43:07
Když jsem ten film přidával, napsal jsem k němu dost obsáhlý komentář - bylo by hezké, kdyby se našel...


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!