Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 37 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Berberian Sound Studio

VB

    
trailer    web    imdb 

rok: 2012
režie: Peter Strickland
scénář: Peter Strickland
hrají: Toby Jones (Gilderoy), Tonia Sotiropoulou (Elena), Cosimo Fusco (Francesco), Susanna Cappellaro (Veronica), Layla Amir (Equestrian Girl), Antonio Mancino (Santini), Hilda Péter (Auditionee), Eugenia Caruso (Claudia), Fatma Mohamed (Silvia), Chiara D'Anna (Elisa)
produkce: Mary Burke, Katherine Butler, Nicky Earnshaw, Hans Geissendoerfer, Keith Griffiths
hudba:
keywords:
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 2215

(2 hodnocení, průměr 1,00/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
humanbeing - avatarhumanbeing -
Vloženo: 2013-01-20 02:09:52
Velmi nezáživný snímek o natáčení zvukové stopy k horrorovému filmu, nebo snad rádiové hře (?), ve které se neustále jen křičí. Do poloviny doslova o ničem - namotávání zvukových pásků, křik, podivná snůška neherců s prázdnými výrazy ve tváři porcují ovoce a zeleninu a zvukaři sedí a vše to nahrávají. Dívají se do prázdna, poslouchají křik a nic se neděje. Druhá polovina není o nic lepší, možná naopak, protože se tu odehraje několik velmi podivných scének - hlavní zvukař najednou mluví italsky, pak se v jedné chvíli film přepne na dokument o přírodě - kdo ví co to znamená -, a tím pádem můžeme usoudit, že jde o experimentální film. Těžko říct komu tohle sedne. Naprostá ztráta času.
 Sangrail -
Vloženo: 2015-12-10 18:29:45
Člověk čte "70. léta", "The Goblins", "retro" atd. a myslí si, že se bude dívat na nějakou poctu klasickým italským hororům. Pak zjistí, že to nejstrašidelnější , co se událo v prvních 60 minutách, bylo, když hlavnímu hrdinovi odmítli proplatit letenku. V následující čtvrthodině je tato hrůzostrašnost trumfnuta tím, že jedna ze zaměstnankyň studia zničí všechny nahrávky. V posledních deseti minutách děj vygraduje tím, že již ne tak laskavý divák začne přeskakovat scény po pěti sekundách šipkou na klávesnici, čímž film nabude na tempu.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!