Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 37 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
WerFirst PersonWerewolf

USA

    
trailer    web    imdb 

rok: 2013
režie: William Brent Bell
scénář: William Brent Bell (screenplay), Matthew Peterman (screenplay)
hrají:
produkce: Morris Paulson, Matthew Peterman, Brian Pitt, Steven Schneider
hudba:
keywords:
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 3503

Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
 Sangrail -
Vloženo: 2015-04-26 23:15:42
Jako tomu bývá často, i u tohoto filmu je dobře nevědět, o co půjde, a nechat se unášet svižně vyprávěným, realisticky nafilmovaným, poměrně logickým příběhem. Až zjistíte, jaká je zápletka (a tedy i žánr), určitě se nevyhnete srovnání s podobně zaměřenými filmy. Pro mě osobně většina z nich byla dosud zklamáním a tento je v daném žánru mimořádně dobrý. Obzvlášť se mi líbí, že (SPOILER) nejde o klasické pojetí tématu, kde hraje hlavní roli nadpřirozeno, nějaká starodávná kletba, magické působení úplňku jako symbolu, rychlé proměny z normálního člověka ve vlkodlaka a zpět, aniž by jakkoli utrpěly namáhané tkáně atd. Místo toho je vlkodlačí horror zasazen do reality, kterou známe a v níž s přimhouřením očí můžeme přijmout vědecké důkazy, že vlkodlaci JSOU fyzicky možní. (/SPOILER) Vzniká díky tomu méně předvídatelný film s větší dávkou napětí a úplně nepohádkovou, dosti špinavou brutalitou, která dává jasně najevo, že se děj odehrává v naší, lidské, současné realitě.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!