Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 30 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
SabretoothMonstersNature Amok

USA
120 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Mutant
rok: 2002
režie: James D.R. Hickox
scénář: Scott Vandiver (concept), Tom Woosley (written by)
hrají: David Keith (Bob Thatcher), Vanessa Angel (Catherine Viciy), John Rhys-Davies (Anthony Bricklin), Jenna Gering (Casey Ballenger), Josh Holloway (Trent Parks), Lahmard J. Tate (Leon Tingel), Nicole Tubiola (Lola Rodriguez), Phillip Glasser (Jason), Steffanie Sampson (Kara Harmon (as Steffanie Thomas), Allie Moss (Amanda)
produkce: Phil Botana, Kirk Friedman (co-executive producer), Richard Houghton (co-executive producer), Sean O'Neal, Raimond Reynolds
hudba: Igor Khoroshev (as Igor)
keywords: tiger, sabertooth-tiger, animal-in-title, creature-feature, science-runs-amok, one-word-title, karate
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 6581

Oficiální text distributora: Když genetička Catherine Vicily úspěšně vyklonuje prehistorického tigra s ostrými obrovskými tesákmi, netuší jak jí nový objev skomplikuje život. Zvíře nejdřív zničí její laboratoř a pak havaruje speciální náklaďák na převoz zvířete a predátor se ocitne na svobodě. V lesích, které bili až doposud rájem turistů číhá na své oběti. Začína boj s časem. Boj na život a na smrť. Šance vůbec nejsou vyrovnány...

(4 hodnocení, průměr 5,00/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
Israha - avatarIsraha -
Vloženo: 2009-07-02 12:48:35
Dnes, v roce 2009, už je Sabertooth přeci jen poněkud starším kouskem, který vsází na postupné odhalování vzhledu monstra a koncentruje se spíše na budování napětí, než na velký bodycount a potoky krve. Možná je to i dobře, protože digitální šavlozubý tygr je mírně řečeno nepovedený a jeho overexpozice by vedla spíše ke zhoršení dojmu z celého filmu. Jinak to vše vypadá přesně tak, jak jsou diváci nature amoku zvyklí...s rozdílem, že tentokrát je tím, kdo si ze všeho nejvíce přeje uprchlé zvíře chytit živé, krásná vědátorka, a nikoliv postarší pracháč, obvykle to bývá opačně. Obligátní nedotaženosti ve scénáři snad ani nemá smysl vypíchávat, však zkušený harcovník v oboru zvířecích hororů se už vůbec nebude divit například tomu, že uspaného šavlozubého tygra chtějí jeho majitelé dotáhnout zpět do laboratoře nejspíše ručně. Asi největším kladem filmu je role Johna Rhyse-Daviese, který svého bohatého vizionáře uchopil v sympatickém lehce karikaturistickém stylu, a jehož hlášky jsou zřejmě nejzábavnějšími momenty celého filmu.
Celkově to bude za pět bodů, Sabertooth je ukázkovým průměrem. Není natolik katastrofální, aby se nad jeho nedostatky dalo bavit, ale ani není natolik nudný, že by se jeho první sledování nedalo vydržet. Těch 49 korun, které jsem za něj v trafice dal, litovat nebudu.
 coscarelli - -
Vloženo: 2009-04-05 20:35:49
Hickox,chod do riti aj s tvojimi dielami
Nemesis - avatarNemesis -
Vloženo: 2006-05-05 12:48:41
Neberte to jako ze bych se v tom chtel nejak moc rejpat a najit to nejhorsi, co se na tom filmu da, ale proste ten zazitek nemuzu ani po tak dlouhe dobe rozdejchat... Efekty byly otresne, nerealne, umele a komicke. Chvilemi jsem si nebyl ani trochu jisty, jestli to tvurci mysleli vazne, nebo jestli to je velmi nepodareny pokus o vtip.. Nakonec z toho je nepodareny horor, nepodarena komedie a uplne otresny film...
 azif -
Vloženo: 2019-06-06 22:11:01
Mě se film líbil- je napínavý i místy humorný. Děj dobře odsýpá a zajímavé, že jsou v něm příšery dvě:šavlozubý tygr a psychopatická vědkyně.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!