Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 112 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
OrganJapan Shock

Japonsko
110 minut

    
trailer    web    imdb 

rok: 1996
režie: Kei Fujiwara
scénář: Kei Fujiwara (writer)
hrají: Kei Fujiwara (Yoko), Kimihiko Hasegawa, Natsuyo Kanahama (Corpse of female high-school student), Kenji Nasa, Ryu Okubo, Tojima Shozo, Shun Sugata (Nakanishi)
produkce: Binbun Furusawa, Koichi Toda
hudba: Video Rodeo
keywords: black-market, revenge, perversion, hit-by-car, thrown-through-window, body-in-trunk, biting-someone%27s-nose, punched-in-the-stomach, needle, hospital, sex-on-table, injection, stabbed-in-the-leg, vomit, 1990s, urination, stabbed-in-the-neck, rape, shot-in-the-chest, pistol, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 12960

(3 hodnocení, průměr 6,67/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
tombac - avatartombac -
Vloženo: 2005-11-03 11:33:04

Hodně působivý, místy dost nepřehledný, masakrální krvák. Organ je film jen pro hodně otrlé povahy. Už úvodních šokujících 10 minut, odehrávájících se v provizorní pitevně, třetina kina nevydýchala a odešla. Zapomeňte na Ichiho a podobné filmy, toto jsou jatka s velkým J. Kadence nechutností a extrémního násilí je ve filmu vpravdě neskutečná. Torzo mladíka, přežívající v hustém plevelu, člověk zasažený hnusnou kožní chorobou, pomalu mu rozežírající kůži a maso, soulož s podřezanou ženou.. Jedna hnusárna střídá v rychlém sledu další.. Občas toho bylo i na mně příliš. Z toho, že to točila osoba něžného pohlaví, zůstává rozum stát. Každopádně roli sadistky s páskou přes oko si vychutnala dokonale.
obitus - avatarobitus -
Vloženo: 2005-06-02 09:50:44
Ja vpodstate Japan Shock jako subzanr rad nemam. Samoucelna brutalita a nejake nasili na zenach je proste nuda, takze jsem k Organu pristupoval hodne obezretne. Nastesti me film brzy presvedcil o svych kvalitach. Narozdil od mnoha jinych ma vynikajici hnilobnekrvavou atmosferu, ma pribeh! a skvele herce. Naprosto jsem si zamiloval postavu Juna, hlavne ve chvilich, kdy vystupuje jako chladny vivisektor. Je uzasnej. Nevim, jak moc se na filmu podepsalo, ze autorka tehle ultrabrutalni podivane je zena, ale pokud to vliv melo tak jen vic zen do horroru! Rozhodne nejlepsi Japan Shock, jaky jsem videl.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!