Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 29 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
KaenaAnimation

Francie, Kanada
85 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Kaena: Proroctví
rok: 2003
režie: Chris Delaporte, Pascal Pinon
scénář: Patrick Daher (story), Chris Delaporte (story), Tarik Hamdine (screenplay), Benjamin Legrand (dialogue), Kenneth Oppel (screenplay collaboration)
hrají: Cécile De France (Kaena (voice: French version), Michael Lonsdale (Opaz (voice: French version), Victoria Abril (La reine (voice: French version), François Siener (Voxem (voice: French version), Jean-Michel Farcy (Assad (voice: French version), Raymond Aquaviva (Gommy (voice: French version), Jean Piat (Le grand prêtre (voice: French version), Kirsten Dunst (Kaena (voice: English version), Richard Harris (Opaz (voice: English version), Anjelica Huston (Queen of the Selenites (voice: English version)
produkce:
hudba: Farid Russlan
keywords: priest, high-priest, sap, love, planet, computer-animation, death, spaceship, 3d-animation, deity, religion, cgi-film, worm, knife, surrealism, alien, destiny, tattoo
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 7623

Oficiální text distributora: Stromová země Axis na planetě Astria je ohrožena. Ve stromech vysychá míza a modlitby lidí k bohům zůstávají nevyslyšeny. Mladá vesničanka Kaena má zvláštní vidění a je přesvědčena, že Axis ji volá na pomoc. Dívka s rebelskou duší se postaví zákonům kmene i autoritě Velekněze. Na cestě za záchranou země jí pomáhají záhadná stvoření. Kaena stále silněji začíná věřit, že za hranicemi Axis, kdesi za mraky, existuje ještě jiný svět...

(4 hodnocení, průměr 7,00/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
gangrena - avatargangrena - -
Vloženo: 2004-03-19 10:54:50
Asi jsem to napsal tak, pepo, žes to nepochopil. Nemluvil jsem o uvedení Kaeny na VHS (na kterých to navíc u nás zcela určitě vyšlo), ale v kinech, která pořád v jedenadvacátém století existujou.
mor - avatarmor -
Vloženo: 2006-07-08 15:11:43
Keana postrádá všechny hororové prvky, temnou stránku zachraňují pouze skvěle vymodelovaní vetřelci. V celku je tenhle animák určen spíše dětem, čemuž odpovídá naivní scénář a většina dialogů. Není proto překvapením několikero uslzených a "výchovných" scén. O finálním vítězi závěrečného souboje tak je rozhodnuto předem, bohužel. Výtvarná stránka je vizuálně strhující, množství detailů pozadí je ohromující a hlavně skutečně originální. S fyzikou modelů hlavních postaviček je to mnohem horší, navíc jejich pohyb je řekněme "netradiční". Vtipem snímek zrovna nesrší, a tak není divu, že jej přece jen propracovanější americké animáky odsunuly na vedlejší kolej. Ovšem ten živý svět fantazie za jedno shlédnutí stojí.
 Fredy -
Vloženo: 2007-03-07 09:30:05
 luparo -
Vloženo: 2006-10-10 19:50:33


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!