Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 33 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Mun ching sap daai huk yingAsijské filmyCAT IIIErotic HorrorHorror Comedy

Hong Kong
88 minut

    
trailer    web    imdb 

anglicky: Chinese Torture Chamber
rok: 1994
režie: Bosco Lam
scénář: Bing Cheuk (writer)
hrají: Julie Lee (Ki Dan-Fung), Siu-Kei Lee (Supreme Court Judge), Ching Mai (Scholar's wife), Lawrence Ng (Scholar - Yeung Naai Miu), Elvis Tsui (Win Chung-Lung), Kwong Leung Wong (Got Siu-Tai), King-Tan Yuen (Nanny), Yvonne Yung Hung (Shaw, aka Little Cabbage)
produkce: Lam Chua
hudba:
keywords: gore, nudity, torture, sadism, nipples, lesbian, urine, female-nudity, breasts, love, punishment, female-rear-nudity, invisibility, sex, hanging, lockup, disturbing, erotic, death, splatter, penis, bondage, male-nudity, invisible-man, corruption, murder, blood, adultery, trial, surrealism, aphrodisiac, semen, voyeurism, castration, ejaculation, dildo
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 33855

Recenzoval evilmind

Přidáno: 04. srpen 2002Kousek tohoto filmu už možná leckdo z vás viděl - jen v té chvíli netušil, že se na nějaká čínská mučení dívá. Právě z Chinese Torture Chamber totiž pochází velice známá "kungfu fucking" scéna, rozšířená po většině serverů s různými vtipnostmi (zkuste si hodit slova kungfu a fucking do google).

Ovšem bylo by chybou si na základě téhle párminutové ukázky myslet, že film je kungfu akcí smíchanou s nějakou erotickou komedií. Neni ani jedním. Místo něj se před lehce šokovaným, a možná i zklamaným (pokud toužil po více kungfu fucking) divákem odvíjí drama o lásce, nevěře, falešném obvinění z vraždy, zaujatém soudci, a především o spoustě vynalézavého mučení, při kterém se nakonec každý přizná k čemukoliv. Už v úvodních titulcich jsou vidět takové lahůdky jako kastrace, rozpůlení nebo stažení z kůže (mimochodem užasná technika).

Spousta sexu ve filmu působí spíše jako zlehčující faktor - krom notoricky známé scény je tu i několik dalších podobně úsměvných záležitostí, většinou založených na abnormálně vyvinutém penisu jednoho ze zúčastněných. A vlastně i vražda sama proběhne nechtěným podáním afrodisiaka a následným výbuchem tohoto penisu. Ehm. Jistě uznáte, že něco takového prostě je směšné. Možná by se to mohlo i chytnout jako instruktážní film, připojený k dárkovým balením viagry. Protože na dávkování opravdu záleží.

Film ovšem není v ratingu Cat3 jen kvůli pár neškodným erotickým narážkám a náznakům. Scény mučení při výsleších u soudu zabírají jeho naprostou většinu, a přestože nejsou zase tolik naturalistické, jak by být mohly, rozhodně to není nic pro slabé žaludky. Někdy prostě stačí jen naznačit. Dokonce ani skoro dokonalý happyend, kterého se dočkáte, mi tentokráte vůbec nevadil. Však si to zasloužili...

Nejlepší scéna: Kungfu Fucking je super, ale viděl jsem ho už mockrát předtím. Zatu výbuch penisu jsem viděl prvně, a doufám že už ho jen tak neuvidím, takže vítěz je tentokráte jasný...Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.