Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 100 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Red PlanetScience Fiction

USA, Austrálie
106 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Rudá planeta
rok: 2000
režie: Antony Hoffman
scénář: Chuck Pfarrer (screenplay) and), Jonathan Lemkin (screenplay)
hrají: Val Kilmer (Robby Gallagher), Carrie-Anne Moss (Cmdr. Kate Bowman), Tom Sizemore (Dr. Quinn Burchenal), Benjamin Bratt (Lt. Ted Santen), Simon Baker (Chip Pettengill), Terence Stamp (Dr. Bud Chantilas), Caroline Bossi (Website Fan (uncredited), Jessica Morton (Website Fan (uncredited), Bob Neill (Houston Control (voice) (uncredited), Neil Ross (Space Suit (voice) (uncredited)
produkce: Bruce Berman, Mark Canton, Stephen Jones, Andrew Mason, Chuck Pfarrer
hudba: Graeme Revell
keywords: future, crash-landing, box-office-flop, robot-as-menace, space-travel, rescue, dismemberment, lasersight, infra-red, algae, terraforming, insect, killer-robot, outer-space, mars-the-planet, 2020s, reverse-footage, spacecraft, urination, nasa, x-rayed-skeleton, robot, spacewalk, self-destruct, zero-gravity, color-in-title
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 1570

Oficiální text distributora: Houstone, máme opravdu pořádný problém! V polovině 21. Století národy umírající Země vzhlížejí ke hvězdám a vydávají se kolonizovat Mars. Ale poslední expedici na rudou planetu čeká něco, co nikdo nemohl předpokládat. Protože Mars je sice pustý...ale není neobydlený. V blízké budoucnosti Země umírá. Jedinou nadějí lidstva by mohlo být osídlení Marsu. Na rudou planetu se tedy vydává expedice amerických astronautů, z nichž každý je expertem ve svém oboru. Jde o první lidskou expedici na Mars a všichni její účastníci se musí vyrovnat s rozdíly v osobnostech, původu, ideologiích, a to vše pro dobro celé mise. V okamžiku, kdy dojde k vážnému poškození techniky, závisí přežití posádky na povrchu nehostinné planety na vzájemné pomoci a důvěře. V cizím a nepřátelském prostředí, kdy se hroutí původní předpoklady mise a kdy začíná působit děsivé tajemství planety, se obnažují charaktery všech členů posádky a každý z nich se musí potýkat především se svým lidským já. Jenom nezměrná vůle, statečnost, schopnost improvizace a nutnost oběti může změnit fatální situaci a vést k záchraně...

Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
obitus - avatarobitus -
Vloženo: 2010-04-20 20:46:38
Technicky zdatné, vzhledem zajímavé, ale nudné až hanba. Scénáristicky je Rudá planeta poměrně nezvládnutá, chybí jakákoli zajímavější zápletka a tak si autoři pomáhají pomateným robotem, jinak naprosto zbytečným. Příběh skupinky astronautů, kteří letí prozkoumat Mars, protože na Zemi už dochází zdroje nutné pro život, by šlo smrsknout na slabou půlhodinku a vysloužil by si určitě o nějaký ten bodík navíc.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!