Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 34 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
KansenAsijské filmyGhosts

Japonsko
98 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Infekce
anglicky: Infection
rok: 2004
režie: Masayuki Ochiai
scénář: Ryôichi Kimizuka (story), Masayuki Ochiai (screenplay)
hrají: Michiko Hada (Dr. Nakazono), Mari Hoshino (Nurse), Tae Kimura (Nurse), Yoko Maki (Nurse (as Yôko Maki), Kaho Minami (Head nurse), Moro Morooka (Dr. Kishida), Shirô Sano (Kiyoshi Akai), Kôichi Satô (Dr. Akiba), Masanobu Takashima (Dr. Uozumi), Isao Yatsu (Hospital Patient)
produkce: Kazuya Hamana, Takashige Ichise, Yuki'e Kitô, Yasushi Kotani
hudba: Kuniaki Haishima
keywords: hospital, infection, nurse, doctor, ambulance, stitch, radio, cover-up, green-blood, murder, insane, medical-malpractice, twist-in-the-end
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 3457

Oficiální text distributora: V nemocnici při ošetřování pacienta s popáleninami, se personál dopustí velké chyby, na jejíž následky pacient zemře. Doktor přesvědčí ostatní ošetřující zfalšovat zprávu, aby zachránili svou kariéru. Mezitím sanitka přiveze pacienta se smrtelnou infekcí a nemocnice mají najednou mnohem závažnější starost… smrt je totiž jen jeden dech odtud.

Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
 Sangrail -
Vloženo: 2015-02-12 22:19:06
Působivé, inteligentní, napínavé. Pokud si přečtete zápletku o viru, který rozkládá všechny vnitřní orgány a změní člověka v zelené bahno, nečekejte žádný splatter. Efekty jsou spíše decentní a nejde o ně v první řadě. Přesto je to ale mnohem zajímavější podívaná než ten zdlouhavý film o komsi, kdo měnil oběti v rostliny.

Zkrátka žádný prvoplánový japan shock a také žádná klasická černovlasá duchařina. Budete dost dlouho drženi v napětí, než se dozvíte, jestli je ten film vlastně o nákaze nebo o něčem nadpřirozeném - obě možnosti vypadají uvěřitelně až do konce.

Celkem logický scénář (jisté nedotažené momenty by se našly, ale netvoří hlavní dějovou linii), dobří herci, skvělé náznakové vystižení postav v první polovině. Co bych vytkl, je dost slabý pocit ohrožení - ze situace, kdy jste zavření v budově, v níž řádí agresivní virus, se dalo vytěžit víc. Také se dalo vytěžit víc z různých morálních dilemat (např. z otázky, zda je v pořádku utéci z nemocnice, když hrozí, že vynesete virus ven).


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!