Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 108 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Scars of DraculaVampyres

VB
96 minut

    
trailer    web    imdb 

rok: 1970
režie: Roy Ward Baker
scénář: Anthony Hinds (screenplay) (as John Elder), Bram Stoker (characters)
hrají: Christopher Lee (Dracula), Dennis Waterman (Simon Carlson), Jenny Hanley (Sarah Framsen), Christopher Matthews (Paul Carlson), Patrick Troughton (Klove), Michael Gwynn (The Priest), Michael Ripper (Landlord), Wendy Hamilton (Julie), Anouska Hempel (Tania), Delia Lindsay (Alice, burgomaster's daughter)
produkce: Aida Young
hudba: James Bernard
keywords: castle, brothers, dracula, blood, dead-animal, church, severed-head, sword, hammer-horror, village, bat-attack, resurrection, coffin, woods, crucifix, height, vampire-bat, struck-by-lightning, laceration, good-versus-evil, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 3398

(2 hodnocení, průměr 7,50/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
Bloody - avatarBloody -
Vloženo: 2010-06-17 20:32:29
Drákulovy jizvy je další skvělá upířina, a tentokrát věru stojí za to. A to hned z několika důvodů. Nejenže si nyní opravdu vychutnáme podlouhlý obličej a krvavé oči Christophera Leeho, protože zde konečně dostal zaslouženou dávku prostoru. Mimo to je jeho Drákula pěkně nasranej, kouše a kuchá všechno, co se dá. Hlavně ty překrásné dívky s hlubokým dekoltem, ale on zmučí rozžhavenou šavlí i svého sluhu. Dostaneme konečně i pořádnou dávku krve, o kterou se postará nejen hrabě sám, ale i jeho netopýři. Ano, najdou se menší vady na kráse, jako právě ti gumoví netopýři a stejně tak gumové nože, nebo opětovná neschopnost točit noční scény za tmy místo za šera, ale to jsou detaily. Bavil jsem se víc než dobře, protože tohle je jeden z těch povedenějších hororů z dílny Hammer.
Horrorholic - avatarHorrorholic -
Vloženo: 2011-11-05 22:11:46
Dalsi z dilu upirske serie studia Hammer, ktere poji z minulym dilem pouze postava hrabete Draculy - Christopher Lee. Ten uz po nekolika filmech ma tuhle roli v maliku a koncertuje. Oproti predchozim dilum pribylo nasili a krve, jakoz i nahoty. A co se opet vratilo, jsou gumovy netopyri :-D Tenhle kousek je ten z lepsich v tehle serie a to predevsim pro uz vyse jmenovane a svuj solidni spad. A vystrih Jenny Hanley je famozni...


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!