Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 32 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
Children of the Corn V: Fields of TerrorStephen King

USA
83 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Kukuřičné děti 5: Pole teroru
rok: 1998
režie: Ethan Wiley
scénář: Stephen King (short story "Children of the Corn"), Ethan Wiley (written by)
hrají: Stacy Galina (Allison), Alexis Arquette (Greg), Eva Mendes (Kir (as Eva Mendez), Greg Vaughan (Tyrus), Angela Jones (Charlotte), Ahmet Zappa (Lazlo), Fred Williamson (Sheriff Skaggs), Dave Buzzotta (Jacob), Olivia Burnette (Lily), Adam Wylie (Ezeekial)
produkce: Alex Epstein, Jeff Geoffray, Walter Josten, Jeffrey Kurz, JoAnn May-Pavey
hudba: Paul Rabjohns
keywords: children, cult, killer-child, chainsaw, axe, religious-fanatic, hook-through-hand, sickle, throat-slitting, splatter, teenkill, beautiful-woman, welding-flame, fifth-part, impalement, teenage-pregnancy, based-on-short-story, stabbing, fertilizer, religion, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 7542

(8 hodnocení, průměr 3,62/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
JohnnyD - avatarJohnnyD -
Vloženo: 2009-01-17 11:13:35
Príjemné béčko. Fajnové krvavé vraždy, debilný názov, strašní herci, nechcene vtipný hlavný detský madafakr, bombový David Carradine (a jeho pračudesná metamorfóza) a všade prítomné náznaky (a hlavne prejavy!) debility a stupidity ... čo viac si želať. Proste kvalitná hororová zábava.
JohnnyD - avatarJohnnyD -
Vloženo: 2004-04-22 17:43:57
Otras, nuda, hovadina.
Solaris104 - avatarSolaris104 -
Vloženo: 2010-04-15 21:47:20
Toto je desny horor, ve kterem nic nefunguje. Cameo role Davida Carradina a ani sexy Eva Mandes film nezachrani.
obitus - avatarobitus -
Vloženo: 2005-05-04 20:31:32
Pole teroru se vraci ke korenum a hnedle je z nej druhej nejlepší kousek serie. Particka teenageru prijizdi do maleho zemedelskeho mestecka, kde uz na ne ceka banda spratku, tentokrát vedenych ukrutnym zrzavym usounem. Ten kluk je priserne nepresvedcivej, ale nastesti ma jako partaka Davida Carradina, kterému becko slusi asi nejvic. Krom nej se filmem mihne jako barman i Kane „utopil jsem se v jezere – nasrali jste me – vezmu hokejovou masku a macetu a uvidite“ Hodder a ve vetsi roli serifa veterán Fred Williamson. Spolecne s alespoň lehkym navratem kukuricne atmosfery se ve versím mnozstvi vraci i radne krvave vrazdy, vrcholem je totálně trashovej souboj Williamsona a Carradina, uz jen kvuli tehle scene stoji za to si film pustit.
 acidko -
Vloženo: 2004-04-03 23:36:44
Toto hodnotenie by som celkovo zapocital na vsetky dieli lebo co som vydel (nevjem konkretne ktore ale volake tri casti) jeden bol vedsia nuda ako druhy.Jedine co sa tejto serii neda odopret je krvavost.Ale ani ta nezachrani vedsinu nudneho deja vedsiny dielov.
 coscarelli -
Vloženo: 2009-07-23 11:55:41
krvaaak,ine som od toho necakal....
Toddb - avatarToddb -
Vloženo: 2004-11-12 20:13:49
Nestoji za namahu spojenou s vlozenim kazety do videa ci dvdcka do dvd prehravace.Blbost.
vodoun - avatarvodoun -
Vloženo: 2004-05-10 11:05:07
V této sérii již vznikly i lepší díly než je pětka. Děj působí dojmem, že na něm pracovalo nezávisle několik "scénáristů" a potom to jen naoko slepili dohromady. Jednak je tu jakési ZLO, jež vstoupilo do předpubertálního haranta a stále se ukrývá v silu (!), ale které nemá v ději prakticky žádné opodstatnění. A proč ten fakan používá hák na maso jako zbraň, když je schopný člověka telekineticky zvednout do výšky a upálit bleskem nebo mu silou vůle rozpůlit hlavu? No, ale proč se trápit dějovými nesrovnalostmi, když si můžeme vychutnat i nějakou tu krev a zabijácké pubescenty, no ne?


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!