Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 34 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
DeadgirlHorror obecně

USA
101 minut

    
trailer    web    imdb 

rok: 2008
režie: Marcel Sarmiento, Gadi Harel (co-director)
scénář: Trent Haaga (writer)
hrají: Shiloh Fernandez (Rickie), Noah Segan (J.T.), Michael Bowen (Clint), Candice Accola (JoAnn), Andrew DiPalma (Johnny), Eric Podnar (Wheeler), Nolan Gerard Funk (Dwyer), Christina Blevins (Amanda), Kelle Cantwell (Britt), Shushig DerStepanian (Elizabeth)
produkce: Brendan Davis, Cynthia Graner, Gadi Harel, Rob Hickman, Vince P. Maggio
hudba: Joseph Bauer
keywords: asylum, high-school, rape-victim, sexual-abuse, full-frontal-nudity, black-dog, mercilessness, teen-show, female-prisoner, immortality, dehumanization, loss-of-friend, zombie-slave, escape-attempt, bully, female-nudity, moral-dilemma, castration, zombie, bondage, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 8048

(7 hodnocení, průměr 6,43/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
evilmind - avatarevilmind -
Vloženo: 2009-07-03 10:31:08
Hledani hranice mezi tim, co je jeste mozne povazovat za lidske, a co prehazi do nelidskych zverstvech, me docela nadchlo. Je pravda, ze se snadno nadchnu pro cokoliv, co nabizi jiny pohled do sveta zombie, ale tady jsem se, i pres trochu predvidatelny konec, opravdu nenudil. Jen to mozna chtelo vic krve, a vic na miste potrestane hlouposti... :-)
Bloody - avatarBloody -
Vloženo: 2012-02-11 17:45:05
Obrovský překvapení. Deadgirl je odvážný koktejl několika nesourodých žánrů, co očividně nezachutná každému, ale milovníci "tak trochu podivných filmů" budou hodně spokojení. Největší plus bych viděl v nevypočitatelném příběhu, který díky převážně záporným postavám má zcela nečekaný průběh, takže bych se předem snažil vyvarovat jakýmkoliv spoilerům. Na nízkorozpočtový horor je to rozhodně výhra, protože pak se dá leccos odpustit - třeba absenci koziček té křehké zrzky. Závěr pak naštěstí hezky graduje a dočkáme se i peprnějšího gore. Takže za mě velká spokojenost, a to dokonce větší, než u příbuzné, a tolik chválené The Woman.
 Flipnic -
Vloženo: 2009-07-04 08:45:49
Netradiční, velice originální, zvláštní, nepříjemné a snad i filosofující ... Žádný podobný "horror" jsem nikdy neviděl ...
Solaris104 - avatarSolaris104 -
Vloženo: 2012-02-25 22:41:29
Vypatlane prerostle pubertaky nemusim. Cekal jsem neco zajimaveho a dockal jsem se jen netradicniho hororu s prvky explotation se zombie, ci co to bylo :-(.
krys4 - avatarkrys4 -
Vloženo: 2009-12-22 12:37:31
Místy slabší pasáže, ale určitě dobrý snímek
Sinner - avatarSinner -
Vloženo: 2009-09-27 17:12:21
NuDa.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!