Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 82 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
The TribeHorror obecně

USA
90 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Ztracený ostrov
anglicky: After Dusk They Come
rok: 2009
režie: Jorg Ihle
scénář: Jorg Ihle (screenplay)
hrají: Jewel Staite (Liz), Justin Baldoni (Peter), Marc Bacher (Ira), Nikki Griffin (Lauren), Kellan Lutz (Jake), Helena Barrett (Myra), Mohit Ramchandani (Mo), Rhianna Vigrass (Flashback Voiceover (voice), Terry Notary (Alpha Creature), Andrea Esquivel (Creature)
produkce: Ethan Cushing, Terry Notary, Mohit Ramchandani, Joel Sadilek
hudba: Kyle Kenneth Batter
keywords: decapitation, uncharted-island, humanoid, cthulhu, low-budget-film, booby-trap, pants-pulled-down, boat, black-panties, cleavage, panties, slime, shipwreck, tank-top, creature-feature, sole-survivor, bikini, lone-survivor, characters-killed-one-by-one, yacht, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 6497

(3 hodnocení, průměr 4,67/10)
 
Pokud chcete ohodnotit film, použijte k tomu prosím komentář.
K debatě nad osobou recenzenta, recenzí, technickými detaily či k reakci na předchozí příspěvky slouží diskuse, po kliknutí na tlačítko se sama založí. Díky.
Vulgární a pravidla nerespektující komentáře budou vymazány.
Bloody - avatarBloody -
Vloženo: 2009-10-04 13:42:56
Chvílemi mi to připomnělo Predátora, Ostrov dr. Moreaua a dokonce i nedávný the Descent. Tenhle mišmaš funguje hlavně v první půlce, kdy zlo spíše tušíme. Pak ale přijde zdrcující rána do zad a spíše jsem už jen sledoval hodiny. Naštěstí to má asi 80 minut, takže stopáž tomu taky hodně pomohla Nuda to ale rozhodně není a příjemný byl i uzavřený konec.
obitus - avatarobitus -
Vloženo: 2010-04-20 18:43:34
Začínáme poměrně neoriginálně bandičkou mlaďochů na výletní jachtě, která se potopí a hrdinové se ocitnou na zdánlivě opuštěném ostrově. Celá úvodní expozice, až do zmizení první oběti je neuvěřitelně dlouhá a extrémně nezajímavá. Poté se konečně objevují kříženci mezi neandrtálcem, domorodcem a skřetem z Pána prstenů, aby během chviličky zredukovali počet přeživších na pouhou pětinu, která je zbytek filmu naháněná lesem. Takové rozvrhnutí děje je samozřejmě poměrně problematické, i když (díkybohu) je tou přeživší pusinka Jewel Staite. Dalším, z mého pohledu výrazným nedostatkem je celková debilita scénáře, což mi většinou u podobných béček až tak nevadí. Nebyl jsem například schopen 100% pochopit, zda jsou monstra slepá a řídí se pouze podle zvuku a čichu, nebo zda hrdinka objevila nějaký rosol neviditelnosti, kterým se napatlala. Vše napovídalo slepotě, což je samozřejmě v džungly dost výrazná evoluční nevýhoda. No nic. Už teď jsem na Forgotten Ones vyplýtval víc písmenek, než si zaslouží (a to jsem ani nezmínil podobnost s Descentem). Spíš se tomuhle kousku vyhněte. O nic nepříjdete.


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!