Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 38 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  
The OthersGhosts

USA, Španělsko, Francie, Itálie
101 minut

    
trailer    web    imdb 

česky: Ti druzí
rok: 2001
režie: Alejandro Amenábar
scénář: Alejandro Amenábar (written by)
hrají: Nicole Kidman (Grace Stewart), Fionnula Flanagan (Mrs. Bertha Mills), Christopher Eccleston (Charles Stewart), Alakina Mann (Anne Stewart), James Bentley (Nicholas Stewart), Eric Sykes (Mr. Edmund Tuttle), Elaine Cassidy (Lydia), Renée Asherson (Old Lady), Gordon Reid (Assistant), Keith Allen (Mr. Marlish)
produkce: Eduardo Chapero-Jackson, Bob Weinstein, Paula Wagner, Rick Schwartz, Sunmin Park
hudba: Alejandro Amenábar
keywords: nightmare, sex, key, scream, photosensitivity, housekeeper, haunting, for-sale-sign, death, mother-daughter-relationship, schizophrenic, ghost-child, able-to-see-the-dead, realization, infanticide, murder, photography, grave, claustrophobia, english-channel, další...
titulky: hledat na OpenSubtitles.org
hits: 6728

Oficiální text distributora: Je konec druhé světové války a Grace (Nicol Kidmanová) s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího Alejandro Amenábar, režisér španělsko - chilského původu, jehož celosvětově úspěšný snímek OTEVŘI OČI (ABRE LOS OJOS) s Penelope Cruzovou z roku 1997 se dočkal americké coververze pod názvem VANILLA SKY, dokončil snímek TI DRUZÍ už v angličtině a v americko-francouzsko-španělské koprodukci. Film s Nicol Kidmanovou v hlavní roli se prvních osm týdnů udržel v první pětce US BOX OFFICE a jen v USA vydělal přes 96 miliónů dolarů.