Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 49 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: Dvě pokračování Dracula 2000
Poslal evilmindVampyres, 26.07.2002 (3931 čtenářů)

Ano, hned dvě najednou, a vzhledem k poměrně spornému "úspěchu" svého předchůdce pošupajdí rovnou na video. V Dracula: Ascension je mrtvé tělo Draculy z prvního dílu nalezeno, odvezeno do márnice, kde některé jeho vlastnosti vzbudí zájem okolí. Skupina studentů medicíny tělo ukradne, a v rámci výzkumu ho ponoří do vany s krví. Napůl zregenerovaný Dracula (Stephen Billington - Braveheart, Resident Evil) ožije, a má pochopitelně vlastní plány, ve kterých nedobrovolná účast ve výzkumu nemá zrovna nejvyšší prioritu.
V souběžně natáčené trojce Dracula: Legacy už je Dracula opět ve skvělé kondici (Rutger Hauer), a dvě z hlavních postav dvojky otec Uffizi (Jason Scott Lee - Bruce Lee Story) a Luke (Jason London - Carrie 2) ho v roli lovců upírů honí. Zatím nebylo oznámeno, kdy se oba díly začnou prodávat, ale určitě to nebude současně, takže si na to, jak Rutger Hauer skončí coby upír, budeme muset ještě nějaký čas počkat. Mimochodem, taky si ho vůbec nedovedete představit s upírskými zuby?
fangoria.com


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Underworld
Poslal evilmindWerewolf, 25.07.2002 (4056 čtenářů)

Underworld (tohle jméno bych si tipnul že se ještě změní) má být příběh novodobého (?) Romea a Julie, kteří tentokráte pocházejí z poměrně hodně nekompatibilních rodů: Romeo je vlkodlak, Julie je upír, a jsou právě na konci války vlkodlaků a upírů, po staletí zuřící v podzemí New Yorku. I přesto, že lovestory se zřejmě nezbavíme, by to mohl být opravdu zajímavý film. V hlavních rolích Scott Speedman a Kate Beckinsale (Serendipity, Pearl Harbour), natáčení začne v září.
Zdroj: bloody-disgusting.com


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Druhá řada Dead Zone
Poslal evilmindStephen King, 24.07.2002 (3536 čtenářů)

Televizní seriál Dead Zone nasbíral slušný rating, takže se diváci v USA dočkají druhé řady. Ještě jsem neviděl první řadu celou, takže si ho zatím netroufám hodnotit, ale v každém případě je to mnohem větší zábava než stejnojmenný film, vycházející rovněž z knižní předlohy Stephena Kinga.
Zdroj: variety.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Masters of Horror
Poslal evilmindDokumenty, 23.07.2002 (4193 čtenářů)

Masters of Horror se bude jmenovat nový dokument o filmových horrorech, který se objeví v premiéře na kabelové TV o letošním Halloweenu. Mike Mendez a Dave Parker už spolu natočili Boogeymen, přehled nejděsivějších postav filmových horrorů (s jejich volbou by ovšem šlo velice polemizovat), který v loňském roce vyšel i na DVD. Tentokrát by mělo jít opravdu více o dokument, a na obrazovce se tak objeví rozhovory s režiséry zvučných jmen: Dario Argento, Wes Craven, John Carpenter, Tobe Hooper, George Romero, Tom Savini, Guillermo del Toro...
Zdroj: fangoria.com


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 22.7.
Poslal evilmindZ domova, 22.07.2002 (3596 čtenářů)

Úterý 23.7. - TV Nova
22.20 Černé světlo - (Black Light) Kanadský thriller (1998). Sharon Averyová přijde při dopravní nehodě o zrak. Těsně předtím byla na místě, kde se našlo tělo brutálně zavražděného chlapca. Začne mít vidiny, v kterých vidí děti zavražděné sériovým vrahem. Nikdo, ani policie jí to nevěří. Dokáže...

(Více... | 2577 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Nový díl ROTLD!
Poslal evilmindZombie, 21.07.2002 (3867 čtenářů)

Na imdb se objevila informace o čtvrtém díle Return of the Living Dead: Necropolis. Děj: A group of adrenaline junky teenagers are conned into retrieving a dead man's millions...unfortunately the loot is buried in the center of a zombie containment area.
Pod scénářem je podepsán William Butler, který zatím v horrorech jenom hrál (Ghoulies 2, TCSM 3, Friday 13th 7, Night of Living Dead), což by mohlo, ale také nemuselo dopadnout dost špatně... Zatím ale existuje jen scénář, takže to nemusí dopadnout vůbec.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Blob remake?
Poslal evilmindHorror obecně, 20.07.2002 (3295 čtenářů)

Když jsem nedávno pročítal, jaké filmy se mají objevit alespoň na DVD do konce roku, s údivem jsem zaznamenal několik desítek remaků horrorů, a to často remaků i titulů jen pár let starých. Vrcholem je ale právě oznámené zakoupení práv na zfilmování The Blob - filmu, který už jeden remake má (1958 - 1988, ten novější šel i v naší TV). Producent Jon Peters (Caddyshack, Witches of Eastwick, Batman) si asi věří, že s pomocí současných triků vyrobí sliz věrohodnější. Já bych si dovolil nesouhlasit...
Zdroj: aintitcoolnews.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


DVD novinky: Blue Underground
Poslal evilmindHorror obecně, 20.07.2002 (3374 čtenářů)

Blue Underground je novou společností, vydávající DVD disky, která se hodlá snažit vypouštět na trh speciální edice starých "divných" filmů - remasterovaných, se spoustou bonusů, atd. Sice je to region 1, ale to v dnešní době region free přehrávačů nemůže být problém. Jejich první tři releasy jsou: Toolbox Murders (slasher), Prowler (slasher) a Shock Waves (zombie), ke všem jsou na webu BU ke stažení trailery.
Zdroj: www.blue-underground.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Reklamní kampaň The Ring
Poslal evilmindSérie: Ringu, 19.07.2002 (4077 čtenářů)

K příběhu o prokleté videokazetě, kterou když si pustíte do týdne umřete, se přímo nabízí originální reklamní kampaň - opravdu takovou kazetu vytvořit a prodávat. Dreamworks, kteří by asi rádi s americkým remakem Ringu dosáhli stejných úspěchů, jaké série slavila v Asii, to zkusili - a tak návštěvníci různých koncertů, filmových představení apod mohou v těchto dnech nacházet podivnou videokazetu, někteří ji dokonce dostali poštou. A když si ji doma pustí.... Schválně se podívejte na Ringu Reality, a klikněte na odkaz až úplně dole na stránce.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Nominace Emmy
Poslal evilmindMainstream, 19.07.2002 (3423 čtenářů)

Mezi nominacemi na televizní ceny Emmy jako obvykle není příliš zástupců žánrů, alespoň trochu líznutých horrorem. V kategorii "Outstanding Art Direction" se objevuje druhý díl třídílné S.King duchařiny Rose Red, a několik čistě technických nominací (účes, makeup, hudbu) posbíraly různé díly Buffy the Vampire Slayer. Mimochodem viděl jsem pár dílů aktuálně vysílané řady, a jak jsem Buffy při jejím uvedení na české obrazovky odsuzoval coby poměrně trapnou a nezajímavou, tak teď se show IMHO vypracovala na dost zábavnou úroveň - ostatně proto se pořád vysílá... Rozhodně jí dejte šanci, po některých dílech šesté řady (za kterou ostatně jsou i tyhle nominace) vzalo Buffy na milost i hodně "hardcore" horrorových fandů.
Zdroj: emmys.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Dreamcatcher
Poslal evilmindStephen King, 18.07.2002 (3542 čtenářů)

Dreamcatcher je nejnovější film podle románu Stephena Kinga. Větší verzi se mi sice spustit nepodařilo, ale i ta v menším rozlišení je docela kvalitní a dlouhá.
Trailer


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: 30 Days of Night
Poslal evilmindVampyres, 18.07.2002 (3648 čtenářů)

Sam Raimi bude produkovat upírský příběh 30 DAYS OF NIGHT. Čas si na to udělá až po dokončení druhého dílu Spider-Mana (i když údajně neplánuje, že by sám režíroval), a doufejme, že tentokrát vznikne něco, co nedostane na imdb nálepku rodinného filmu. Raimi ovšem v prvním rozhovoru tvrdil, že tohle "bude něco úplně jiného, než horror natáčené v poslední době, bude to příběh o lásce lidí, kteří mají smůlu že jsou šerifové špatného města ve špatné době". V původní předloze je 30 DAYS OF NIGHT comics o upírech, prožívajících radostně dlouhou, 30ti denní noc v městě Barrow na Aljašce. Šerif Eben Olemaun a jeho žena a zástupce Stella musí volit mezi vlastní záchranou, a životy lidí svého města. Pro dobro filmu doufám, že se jim nebude moc dařit :-). Zajímavé je, že takto velmi konkrétních plánů na zfilmování se příběh dočkal přesto, že vyšel teprve první book plánované třídílné řady.
Zdroj: steveniles.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


DVD novinky: JASON X Platinum Series
Poslal evilmindSérie: Jason, 17.07.2002 (3627 čtenářů)

Platinová edice Jason X nabídne widescreen verzi filmu, 5.1 Dolby Digital Surround, DTS Surround, Stereo Surround, filmový trailer, animované menu, komentář namluvený režisérem, scénáristou a producentem, trailery z dalších horrorů New Line Home Entertainment. Dále pak dva dokumenty, krom Making of... to bude určitě hodně zajímavý filmík o Jasonově historii - The Many Lives of Jason Voorhees. Skvěle zní funkce "Jump to Death", pomocí které si můžete prohlédnout jen scény, ve kterých Jason právě zabíjí, a přeskočit omáčku kolem. Tenhle nápad se určitě v DVD horrorech chytne, ostatně na speciální edici devátého dílu (Jason Goes to Hell) se podobná funkce objeví ještě letos. Oba dárky pro fandy Jasona se začnou prodávat 8. září za 25 resp 20 dolarů.
Zdroj: HorrorDVDs.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


DVD novinky: Vampire Los Muertos
Poslal evilmindVampyres, 17.07.2002 (3599 čtenářů)

Pokračování Carpenterových Vampires jde přímo na video, což je bohužel trochu smutným dokladem neúspěchu tohoto filmu, který příliš nechápu - mě se Vampýři líbili, a myslím že měli přesně tu atmosféru neutuchající akce Carpenterových filmů, kterou mám tak rád. Navíc ten naviják prostě neměl chybu. Ale zpět k budoucnosti - roli hlavního lovce upírů hraje Jon Bon Jovi (další k divení, proč film nejde do kin), režíroval Tom Wallace (mj. Stephen King's It). Prodávat se začne 1.10. za 25 dolarů, a v Čechách - těžko říct, ale první díl k nám nakonec dorazil...

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Battle Royale Second
Poslal evilmindJapan Shock, 17.07.2002 (5186 čtenářů)

Battle Royale Second je název pokračování filmové verze brutální budoucí reality show, které bude točit opět Kinji Fukasaku. V příběhu se objeví oba přeživší z prvního dílu, a budou se snažit zastavit Battle Royale program. Což není lehké, protože v Japonsku je společnost je řízena armádou, která od vítězství v druhé světové válce převzala kompletně moc. Ehm :-). Děti vzbouřenců a jiných podvratných živlů, případně sami vzbouřenci mladšího věku, jsou vítanou náplní pro Battle Royale. A tak se Nanahara i Nakagawa po roce nedobrovolně vracejí tam, kam se asi vrátit nechtěli. Další třída teenagerů, kterou na ostrově naleznou, je ale mnohem bezcitnější a v zabíjení šikovnější než jejich bývalí spolužáci...
Zdroj: horrorspeak.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!