Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 39 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: Fear Dot Com
Poslal humanbeingSupernatural, 07.08.2002 (2340 čtenářů)

Ještě než se má v amerických kinech objevit The Ring remake, bude mít premiéru již 30. tohoto měsíce film s hodně podobnou zápletkou. Namísto prokletého videa je tu webstránka s titulním názvem feardot.com. Hlavní hrdina detektiv Mike Reilly tuto stránku navštíví a odpočet dvou dnů na vyřešení záhady začíná.. Režisérem filmu je William Malone (House on the Haunted Hill). Na oficiální stránce filmu, která je zde, můžete najít první fotografie a trailer.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Ghost Ship
Poslal blazeGhosts, 06.08.2002 (2203 čtenářů)

Trailer na nadějně vypadající horror si můžete stáhnout na téhle francouzské sajtě, případně přímý link na MOV je zde. Premiéra v USA: 25. září, ve Francii o dva měsíce později, u nás - těžko říct, ale v přehledu premiér není.


Poznámka:
Ghost Ship u nás v kině půjde, ovšem až někdy na jaře 2003, takže v přehledu premiér ještě není.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: The Ring
Poslal evilmindSérie: Ringu, 05.08.2002 (2060 čtenářů)

Pokud vás nepřesvědčily webovské stránky ani podivné filmy z předchozí novinky, možná vás navnadí oficiální trailer (3mb)?

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Ringu - reklamní masáž pokračuje
Poslal evilmindSérie: Ringu, 05.08.2002 (1997 čtenářů)

Reklamní kampaň na americký remake Ringu se určitě zařadí k těm nejoriginálnějším v historii. Po rozdávání "prokletých kazet", o kterých jsem psal před třemi týdny, se tentokrát objevila série reklamních webů Dreamworks. Odhalíte je snadno - stačí si na iFilm.com pustit trailer, nazvaný An Open Letter. Potom přejít...

(Více... | 978 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 5.8.
Poslal evilmindZ domova, 05.08.2002 (1814 čtenářů)

Úterý 6.8. - TV Nova
22.20 Fenomén Y2K - (Countdown to Chaos) Americký katastrofický film (1999). Počítače se vzbouřily! Banky kolabují, letadla mají poruchy, v nemocnicích nefungují přístroje, atomové elektrárny jsou v ohrožení. Je totiž Nový rok s magickým číslem 2000!


(Více... | 969 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Remake Texas Chainsaw Massacre
Poslal evilmindSérie: Leatherface, 04.08.2002 (1994 čtenářů)

Musím přiznat, že když jsem si poprvé v seznamu filmů, které v nejbližší době čeká remake, všiml Texas Chainsaw Massacre, nebyl jsem z toho nijak odvázanej. Proč raději nenatočit patej díl? Po přečtení oficiální tiskové zprávy o celém projektu se nadšení stále nějak nedostavuje - ostatně posuďte sami:


(Více... | 1063 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Red Dragon
Poslal evilmindKillers, 03.08.2002 (1959 čtenářů)

Film Red Dragon, který uvidíme i v našich kinech, se vrací tam, kde příběh Hannibala Lectera započal. V prequelu Mlčení jehňátek se samozřejmě objeví jistě skvělý Anthony Hopkins. Trailer zde.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Three
Poslal evilmindAsijské filmy, 02.08.2002 (1976 čtenářů)

Peter Chan, producent skvěle strašidelného The Eye, bude tentokrát režírovat jednu ze tří povídek ve filmu Three. Tato mezinárodní záležitost (režiséři z Číny, Korei a Thajska) se do kin v HongKongu dostane 15. srpna, a až si pustíte trailer, určitě si stejně jako já budete přát, aby co nejdřív vyšla i na DVD. Celý web je čínsky, takže nejprve musíte kliknout na název jedné ze tří povídek, a až budete uvnitř tak v dolním menu, druhý řádek, druhá ikona zleva. Trailer v mpeg1 má asi 30MB.
threemovie.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Jeepers Creepers 2
Poslal evilmindSérie: Jeepers Creepers, 01.08.2002 (1896 čtenářů)

Jeepers Creepers 2. V každém případě film, který je třeba sledovat ostřížím zrakem, protože jako jeden z mála horrorů má naději na proniknutí do našich kin. Děj: Školní autobus s basketbalovým mužstvem, vracejícím se triumfálně z vítězného šampionátu středních škol, se rozbije a zůstane stát v jakémsi zapadákově. Teenageři mají smůlu, že ve stejném zapadákově je právě aktuální lovecký revír Creepera. A diváci se tak mohou těšit na nějaké ty dvoumetrové mrtvoly. Server creature-corner.com má první exkluzivní fotku ze zatím nedokončeného filmu, údajně je na ní Creeper na střeše autobusu, ale autobus tam tedy moc vidět není :-).

Podívat se na obrázek můžete tady.


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Blade 3 v přípravě?
Poslal evilmindVampyres, 01.08.2002 (2361 čtenářů)

Producent David S. Goyer naznačil, o čem by mohl být Blade 3: "Uvažujeme o tom, že by vampýři odhalili světu existenci Blada. Přitáhne to k němu pozornost lidí, takže ho policajti a jiní pronásledují. Samozřejmě si myslí že je blázen, nebo že je zrůda. Je to ze strany vampýrů taková štvavá PR kampaň". Tentokrát se zřejmě nebude natáčet v Čechách, přestože o rozpoutávání kampaní by se tu mohli i vampýři mnohému přiučit...
Zdroj: reallyscary.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Hellboy web
Poslal evilmindHellboy, 30.07.2002 (2165 čtenářů)

Byla spuštěna oficiální stránka filmu Hellboy. To zase není tak zajímavé, zvláště protože na ní nic není (krom flashe, který na konci vytvoří stejný statický obrázek jako na homepage, wow), ovšem nejen fandové comicsového hrdiny by měli pozorně sledovat vše kolem tohoto snímku, protože natáčet se bude v Čechách!
hellboymovie.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: House of 1000 Corpses
Poslal evilmindZombie, 30.07.2002 (1851 čtenářů)

První film metalového zpěváka Roba Zombieho (příjmení je pseudonym) House of 1000 Corpses po Universalu odmítli distribuovat i MGM. Universal odtáhli od filmu ruce údajně pro "morálně nepřijatelný obsah", a Rob Zombie pak okomentoval zájem MGM slovy: "Podle všeho tihle žádnou morálku nemají. Stačí jim, že tam je dost krve". Což MGM poměrně nepochopitelně vytočilo. Každopádně to zřejmě znamená, že se film v původně plánovaném (18. října) ani v žádném jiném termínu v kinech neobjeví, a Rob si ho vydá sám na DVD. Údajně už 15. října - a tisíce fandů horroru už teď laskají svoji platební kartu v toužebném očekávání, cože tak morálně závadného ve filmu uvidí... Možná nakonec budou dost zklamáni, protože několik "šťastných", kteří už film viděli, z něj příliš nadšeni nebyli. Mizerné akční scény, necitlivě vystříhané části (film se snažil dostat do R kategorie), toporní herci. Uvidíme...
Zdroj: Launch.com

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 29.7.
Poslal evilmindZ domova, 29.07.2002 (1963 čtenářů)

TV tipy na tento tyden:
Úterý 30.7. TV NOVA
22.25 Vražedný virus - (Carriers) Americký sci-fi thriller (1998). Původ neznámé závažné nemoci se začíná pomalu objasňovat - jde ve skutečnosti o biologickou zbraň. Nakažení nemoc roznášejí, ale sami neonemocní!

(Více... | 1912 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Clive Barker's Tortured Souls
Poslal evilmindClive Barker, 28.07.2002 (2689 čtenářů)

Plný titul tohoto díla zní Clive Barker's Tortured Souls: Animae Damnatae, a vychází na pokračování po kapitolách - něco jako Kingova Zelená míle. Filmové zpracování bude Clive Barker sám produkovat (spolu s Toddem McFarlane).
Zdroj: clivebarker.com


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Mimic 3, Hellraiser 7-8
Poslal evilmindSérie: Mimic, 27.07.2002 (3175 čtenářů)

Mimic 3 už se točí několik týdnů v Rumunsku, režisérem je J.T. Petty, který zatím má za sebou jediný, leč dobře hodnocený horror - Soft for Digging. Ten jsem bohužel neviděl. O ději není známo nic, ale v každém případě film nepůjde do kin.
Stejně tak se do kin nedostanou zřejmě ani sedmý a osmý díl série Hellraiser, které slibují více Cenobitů, více krve, více krve a více krve. V tomhle případě je těšení se předčasné, čekáme přece teprve na šestku.
fangoria.com


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!