Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 125 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Trailer: Hellsing česky!
Poslal evilmindAnime, 08.10.2002 (2865 čtenářů)

Na webu nově vznikající překladatelské skupiny TOTAN si můžete stáhnout trailer na upírský anime seriál Hellsing. V traileru nikdo nepromluví ani slovo, takže v něm nebylo co překládat, ale považujte to za ochutnávku jednak na titulky pro celou 13dílnou sérii, které se na webu TOTANu postupně objeví, a jednak na recenzi Hellsing, která se objeví co nevidět zde...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Braindead
Poslal evilmindSplatter, 08.10.2002 (2429 čtenářů)

Pepák pro STUDNU zrecenzoval i poslední ze tří legendárních Jacksonových splatterů. Mimochodem věřili byste, že dodnes existují lidé, kteří je neviděli? Hnusné... Recenze Braindead.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Don't Look Up
Poslal humanbeingRemake, 07.10.2002 (1974 čtenářů)

Vše nasvědčuje, že se dočkáme dalšího Nakatova (Ring, Dark Water) remaku, a to dokonce jeho prvotiny Ghost Actress neboli Don't Look Up z roku 1996. Má se toho (podle časopisu Fangoria) ujmout společnost Distant Horizons. Přestože film vyšel v Japonsku na dvd, neměl jsem jej možnost zatím vidět z důvodu absence anglických titulků. Příběh původního filmu pojednává o ...

(Více... | 1070 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Čtenářské novinky: Halloween v Premiere
Poslal chaos_deviceSérie: Halloween, 07.10.2002 (2085 čtenářů)

V říjnovém čísle filmového měsíčníku Premiere je na stranách 83-86 článek o historii série Halloween. Je v něm pár opravdu zajímavých informací o vzniku série. Na straně 102 pak najdete recenzi na nový Halloween: Zmrtvýchvstání, podle hodnocení to vypadá o dost hůř než minulý Halloween:H2O. Za zmínku taky stojí článek o filmových masových vrazích a jejich skutečných předlohách. Halloween 6 mimochodem běžel tuto sobotu v noci na ČT1.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Revenge of the Killer Tomatoes
Poslal evilmindHorror Comedy, 07.10.2002 (1708 čtenářů)

Pomsta zabijáckých rajčat - kdo by odolal tak sexy názvu? chaos_device neodolal, a sepsal pro vás všechny recenzi. Revenge of the Killer Tomatoes.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 6.10.
Poslal evilmindZ domova, 07.10.2002 (1401 čtenářů)

Další nudný pracovní týden se nám pokouší Nova zpestřit v pondělí od 23:00 filmem Vražda s intrikami (Jian hua yan yu jiang nan) . Není to sice nic moc, protože film spadá ještě do doby, kdy si Jackie své věci nerežíroval sám, ale jak se říká - darovanému Jackie Chanovi na zuby nekoukej.

V úterý zřejmě Nova začíná opakovat Příběhy Alfreda Hitchcocka - od 11:00 je to epizoda nazvaná Láhev. V programu chybí obvyklá seriálová informace kolik dílů půjde, takže těžko říci čím nás Nova šokuje. Příběhy samotné už tolik nešokují, protože...


(Více... | 2091 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Meet the Feebles
Poslal evilmindSplatter, 06.10.2002 (1899 čtenářů)

Druhý Jacksonův film a druhá Pepákova recenze. Meet the Feebles jsou mým oblíbeným filmem, nicméně s jejich žánrovným zachlívkováním v rámci prozatímního tématického dělení STUDNY jsem měl trochu problém. Jak vidíte, nechal jsem nakonec film ve splatteru, ale je to spíš taková muzikálová romantika... :-) Recenze Meet the Feebles.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Pictures: The Ring - Obrázky z filmu
Poslal humanbeingSérie: Ringu, 05.10.2002 (2328 čtenářů)

Ani ne za dva týdny má být světová premiéra remaku The Ring (k nám film dorazí až v únoru), tak proč se nenavnadit nějakými obrázky. Na stránce Empire Movies je k nalezení patnáct záběrů z tohoto filmu. Některé jsou poměrně zajímavé (Reiko nachází ve studni mladou a "hodně zachovalou" Sadako), ostatní vám o filmu asi neřeknou nic ...

(Více... | 568 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: $la$her$
Poslal evilmindCompetition, 05.10.2002 (1906 čtenářů)

Na zbrusu čerstvém webu kanadského filmu $la$her$ (aneb Slashers, pokud název nemůžete přečíst protože vaše znaková sada z ideologických důvodu neobsahuje americký dolar), slashersthemovie.com, najdete krom traileru v různých velikostech také množství obrázků, životopisů postav apod. A o čem to bude? $la$her$ je reality show údajně už blízké budoucnosti, kdy o miliony dolarů bojuje šest vybraných šťastlivců proti třem slasherům. Jména jako Chainsaw Charlie, Dr. Ripper, Preacherman nebo Pirate Pite udatné budoucí...

(Více... | 1314 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Bad Taste
Poslal evilmindSplatter, 05.10.2002 (2007 čtenářů)

Je s podivem, že aby člověk došel uznání za úžasně zábavné filmy jako je Bad Taste, Meet the Feebles nebo Braindead, musí ještě navrch natočit něco o pidimužících s blýskavým bižu. A nejlíp hned na pokračování. Ale takový je prostě dnešní svět filmu... Raná díla Petera Jacksona pro STUDNU postupně v následujících dnech zrecenzuje Pepak. Dnes: recenze Bad Taste.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Shredder
Poslal evilmindSlasher, 04.10.2002 (1570 čtenářů)

Pomalu se blíží zima, sníh, mráz, a tím i víkendové výlety do hor, kam mnozí jezdí nejenom souložit, ale také takzvaně sportovat. V naší dnešní recenzi si můžete přečíst o tom, jak je takové sportování, prováděné za pomoci různých k nohám upevněných prkének, veskrze nezdravé. Vlastně je to spíš o jednom DVD coveru. No, radši se podívejte sami o čem to je: recenze filmu Shredder.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Red Dragon
Poslal evilmindKillers, 04.10.2002 (1466 čtenářů)

Na francouzském CineMovies najdete dva nové televizní spoty na Red Dragon. Tentokrát se na ně nemusíte dívat nijak smutně, protože film uvidíme i v našich kinech - na letošní Halloween (31.10.).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Below
Poslal evilmindSupernatural, 03.10.2002 (1601 čtenářů)

Na další docela zajímavý trailer se můžete podívat zde. Film Below režiséra Davida Twohyho (Pitch Black) sice i podle traileru vypadá jako další obyčejné a nudné drama na americké ponorce, které se během WW2 zrovna nějak nedaří, nicméně imdb vytrvale cpe film i do chlívků horror a sci-fi, takže dost možná pod hladinou uvidíme něco opravdu zajímavého. Film jde do kin příští týden.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Legend of the Jersey Devil: Volume 1
Poslal evilmindHorror obecně, 03.10.2002 (1814 čtenářů)

Trailer filmu s dlouhým názvem 13th Child: Legend of the Jersey Devil Volume 1 si můžete stáhnout na jeho homepage - 13thchild.com, v té vyšší .mov kvalitě má 8mb, ale klidně stahujte tu menší. Je zajímavé, že na homepage pro jistotu není napsáno, o čem film bude. Na STUDNI se to ale dozvíte - bude to chiller o hledání ďábla z Jersey... :-) Trailer vypadá celkem na hroznou srágoru, a film půjde do kin na letošní Halloween pro jistotu jen v Jersey a dvou okolních amerických státech, kde se přece jen dá očekávat nějaká návštěvnost díky názvu. Zajímavé je, že přes nezávislou produkci a neznámého režiséra je film plný...

(Více... | 1185 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Dog Soldiers
Poslal evilmindWerewolf, 03.10.2002 (1973 čtenářů)

Mám takové tušení, že v subžánru filmů o vlkodlacích ty nejlepší snímky zatím stále čekají na natočení... Ze stereotypu unylých příběhů bez nápadu (Bad Mood, většina Howlingů, Wolf) jen málokdy vybočí něco alespoň trochu zajímavého (Company of Wolves, Ginger Snaps), i když poslední dobou se snad začíná zatmívat na lepší časy (Underworld). Nový britský film Dog Soldiers předchází pověst vlkodlačího filmu, který ukazuje lykantropii jinak. Zaslechl jsem i slovní spojení „nejlepší horror film roku”. Je to mu opravdu tak? Recenze Dog Soldiers.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!