Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 26 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: Wes Craven's Cursed
Poslal evilmindWerewolf, 16.10.2002 (2210 čtenářů)

Wes Craven nepatří mezi režiséry, kteří by stihli za rok i několik filmů - vlastně poslední dobou netočí skoro vůbec. Jeho nejnovější film, remake japonského Pulse, byl navíc nedávno společností Dimension zrušen. K dalšímu zimnímu spánku se ale Wes ukládat nemusí, protože podle včerejší tiskové zprávy (viz zdroj níže) mu Dimension nabídli režírování jiného filmu - vlkodlačího horroru Cursed. Jak se zdá, chtějí Dimension naskočit na vlnu zájmu diváků o vlkodlaky po úspěšných a dobrých filmech posledních dvou let (Dog Soldiers, Ginger Snaps), a natočit film vskutku bleskově, aby mohl jít do kin už v létě příštího roku. Spěch je v tomto případě na místě, protože...

(Více... | 1495 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: House of the Dead
Poslal evilmindZombie, 16.10.2002 (1457 čtenářů)

Na oficiální stránce filmu House of the Dead, o kterém jsme tu psali už několikrát, se objevily dva nové obrázky masek zombie (je na ně link z úvodní stránky), a především čerstvé interview s režisérem Uwe Bollem. Do tohoto filmu vkládám stále větší naděje, protože Uwe je zřejmě blázen plus navíc horror fanda, což se prostě musí na výsledku odrazit kladně. Uwe slibuje spoustu digitálních efektů, usekávání a odřezávání všeho, co z lidského těla odříznout nebo odseknout jde, a jiné pěkné věci. Rozhovor je prostříhán krátkými záběry z filmu, je tam třeba trochu z jiného úhlu teaserová Matrix-like scéna, ve které je ještě vidět zadrátování... Kvalitnější .mov verze má jen 3mb. MUST SEE!

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Temegotchi
Poslal evilmindGhosts, 15.10.2002 (1478 čtenářů)

Měli jste někdy tamagotchi? Byla to velká móda před pár lety, elektronické zvířátko, o které se musíte starat, jinak vám umře. Dodnes ho nosím s sebou v kufříku, přestože jsem ho hrál jenom jednou, umřelo mi totiž už asi za dva dny, což mne opravdu neskutečně nasralo. Byl jsem na něj přece tak hodnej! Ani jsem nepoužíval různé formy trestu, které hra obsahovala, aby se mi náhodou nevyvinula zlá a škodolibá potvůrka. Jenže někdy se taková mrcha vyvine, i když se staráte ze všech sil... A přesně o tomhle je tenhle hongkongský film. Skoro. Recenze Temegotchi.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


STUDNA.net: Spuštění diskusních for
Poslal evilmindSTUDNA.net, 14.10.2002 (1540 čtenářů)

Usilovnou víkendovou prací jsem rozchodil konečně nějaké slušněji vypadající phpNuke diskuse. Dostanete se do nich kliknutím na tajnou položku Diskuse v menu nalevo. Problémy hlásit! Díky.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 14.10.
Poslal evilmindZ domova, 14.10.2002 (1151 čtenářů)

Pondělní noci budou zřejmě nějakou dobu vyhraženy Jackie Chanovi, neb Nova zakoupila patrně retrospektivu jeho nejhorších filmů. Tento týden boduje od 23:10 Smrtící meteor (Feng yu shuang liu xing). Naštěstí po dvou hrozných filmech už příští pondělí pojede Drunken Master, byť lstivě ukryt za český název Mistrův žák...

Ještě předtím však máte na ČT2 možnost od 21:25 vidět výborný film Ohňostroj (Hana-bi), o kterém jsem tu nedávno psal v pozvánce do kina Oko. Takže kdo do kina jít nemohl, má možnost dívat se dnes... Mimochodem i ČT zřejmě koupila hned několik filmů Takeshi Kitana, protože příští týden ve stejném čase budou dávat jeho Kikujiro.


(Více... | 1038 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Pumpkinhead
Poslal evilmindSlasher, 13.10.2002 (1496 čtenářů)

Začínají mi docházet nápady, co psát do perexů recenzí - obzvláště, když nejde o ničím vyhraněný nebo zajímavý film. Asi od příště budeme dávat jen linky? Recenze Pumpkinhead.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: Novinky na českém trhu DVD
Poslal evilmindZ domova, 13.10.2002 (1318 čtenářů)

Pokud kupujete DVD v Čechách (tj. obětujete přítomnost titulků ceně), můžete si zamnout spokojeně ruce - vánoce se blíží a nabídka rozšiřuje.

Frankensteinova pomsta (The Revenge of Frnakenstein). Tenhle film jsem neviděl, takže se musím spoléhat na popis dvdexpress.cz (popisy kurzívou u ostatních filmů pocházejí ze stejného webu): Druhý film režiséra Terence Fishera o Frankensteinovi. Film o baronu Frankensteinovi, který se osvobodí od gilotiny a odjede do Německa, kde pod svým novým jménem Dr. Stein začíná plánovat nové experimenty s použitím částí mrtvých lidských tél. V hlavní roli filmu uvidíte opět Petera Cushinga.


(Více... | 2916 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: House of 1000 Corpses
Poslal evilmindSlasher, 12.10.2002 (1806 čtenářů)

Na nedávno otevřené homepage filmu, o kterém jsme toho tady napsali už spoustu, si teď můžete stáhnout první trailer. Bohužel jen v uložitelném RM (nejvyšší kvalita 3mb) nebo streamu WMV. Nic oslňujícího v něm neuvidíte, použité scénu už vesměs byly k vidění na screenshotech, a protože to je spíš videoclip než trailer, stejně není čas moc si je prohlížet. A že bude film plný metalové hudby Rob Zombieho - to se dalo čekat, ne?

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Visible Secret
Poslal humanbeingAsijské filmy, 12.10.2002 (1421 čtenářů)

Od poměrně nového hongkongského horroru režisérky Ann Hui jsem nečekal nějakou výraznou filmovou událost, spíše jsem očekával standardní a víceméně konvenční dílo s duchařskou tématikou. Po shlédnuti musím ale konstatovat, že Visible Secret je opravdu velmi zdařilý kousek.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Sabretooth
Poslal evilmindMonsters, 11.10.2002 (1654 čtenářů)

Je s podivem, že když se vědci z toho či o onoho důvodu rozhodnou přivést k životu něco, co už dávno vymřelo, bývá to většinou dinosaur. Proč nikdo neoživí třeba blbouna nejapného, mamuta, obřího komára nebo tasmánského tygra? Anebo šavlozubého tygra... Recenze Sabretooth.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Intruder
Poslal evilmindSlasher, 10.10.2002 (1387 čtenářů)

Dnešní recenze Jakuba Ďuraška mi udělala radost ze dvou důvodů. Jednak samozřejmě proto, že je tu další nový přispěvatel. A potom, a to především, že jsem tenhle film kdysi dávno viděl, ale celá léta jsem netušil, jakže se to vlastně jmenovalo... Teď mám šanci znovu si ho sehnat, a pokud chcete vědět proč bych to měl chtít - čtěte recenzi. Recenze Intruder.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: The Dark
Poslal evilmindHorror obecně, 10.10.2002 (1610 čtenářů)

Na webu společnosti Empty House Film si můžete stáhnout první, zcela čerstvý trailer jejich chystaného krátkého horrorového filmu s prostým názvem The Dark. Film má sloužit jako demo, na které autoři doufají přilákat sponzory. Jestli se to podaří, to se na základě poměrně miniaturního teaser traileru v mpegu říct nedá, ale v každém případě v něm uslyšíte docela...

(Více... | 1329 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Demonicus
Poslal evilmindSlasher, 09.10.2002 (1493 čtenářů)

Nejblbější film roku 2001. Demonicus.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: McFarlane figurky
Poslal evilmindHorror obecně, 09.10.2002 (2498 čtenářů)

Pokud čtete nějaké americké filmově horrorové weby, určitě víte, že poměrně značné procento jejich obsahu zabírají popisy nových úžasných figurek filmových hrdinů, které lze koupit v jejich hračkářstvích. To není zrovna téma pro české prostředí, ovšem dneska jsem náhodou zavítal do jedné značkové hračkářské prodejny na Andělu (vánoce se blíží), a s překvapením jsem mezi Pokémony, Spidermany a Garfieldem (kvůli němu za výlohou jsem původně do prodejny vlezl :) ) objevil...

(Více... | 1540 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Uzumaki
Poslal humanbeingSupernatural, 08.10.2002 (1500 čtenářů)

Film, ve kterém uvidíte jak se člověk posedlý spirálami v jednu takovou promění. Uzumaki (spoilery).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!