Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 30 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Trailer: 28 Days Later naposledy
Poslal evilmindZombie, 26.10.2002 (1632 čtenářů)

Na homepage filmu najdete konečně první skutečný trailer. Je to zřejmě poslední věc, která bude před premiérou 1.11. na webu vystavena, a tak je trochu škoda, že tam toho není vidět víc. První polovina traileru je v podstatě totožná s tím, co už bylo vidět v teaseru, a v dalších záběrech bohužel nejsou nikde ani na chvíli zombifikovaní nemocní. Kvalita traileru je i u té větší verze docela šílená, zřejmě úmyslně oseknutá paleta barev? Pokud tedy jste na modemu jako já, klidně si tu hodinu stahování ušetřete.
Více o filmu.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Lake Placid
Poslal evilmindNature Amok, 25.10.2002 (1384 čtenářů)

Včera jsem četl v novinách, jak v Austrálii krokodýl sežral německou turistku. No věřili byste tomu, takový chytrý zvíře, a sežere germána? Ani krokodýli prostě už dneska nejsou, co bývali za časů našeho mládí. Recenze Lake Placid.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Wes Craven Presents: They
Poslal evilmindThriller, 25.10.2002 (1619 čtenářů)

Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem, a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné. Docela to připomíná Kingovo IT, že ano?

Jméno Wese Cravena se zdá být jen reklamní trik, nemá s filmem vůbec nic společného - režíroval Robert Harmon, od kterého jsem viděl jen už jeho celkem starou prvotinu Hitcher (matně si vzpomínám, že se mi to líbilo), a role získali většinou...


(Více... | 1059 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: The Brothers Grimm
Poslal evilmindMainstream, 25.10.2002 (1947 čtenářů)

Dva roky připravovaný scénář o osudech bratří Grimmů je ve stavu, kdy je možné začít pracovat na jeho realizaci - to alespoň tvrdí jeho autor, Ehren Kruger (Scream 3). Příběh má pojednávat o skutečných osudech známých sběratelů temných příběhů a pohádek, kteří se při svém putování za novými historkami dostanou na místo, kde se jeden z takových příběhů právě děje. Ve strašidelně vyhlížejícím lese bylo zabito dítě, a vyšetřování jeho smrti ukazuje na poněkud nadpřirozeného pachatele. Film by se měl údajně začít točit už na jaře, a i když není ještě nic oznámeno definitivně, režírovat prý bude Terry Gilliam! To bude síla, panečku...

Zdroj: fangoria.com


(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Mr. Vampire
Poslal evilmindHorror Comedy, 24.10.2002 (1397 čtenářů)

Pondělní Drunken Master na Nově (mimochodem tradiční blbý novácký ořez na 4:3, díky kterému jednu chvíli nebyla vidět na obrazovce ani jedna z bojujících postav) mne nějak inspiroval k prohrábnutí šuplíku s asijskými kungfu horrory. Recenze Mr. Vampire

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Darkness Falls
Poslal humanbeingSupernatural, 24.10.2002 (1645 čtenářů)

Tento týden se na stránce Sony Pictures objevil trailer na zde již zminovaný film pod pracovním názvem Tooth Fairy, již pár týdnů oficiálně přejmenované na Darkness Falls. Trailer si můžete vychutnat na oficiální stránce, nebo můžete kliknout přímo zde na odkaz.

(Více... | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: El Dia de la Bestia
Poslal evilmindHorror Comedy, 23.10.2002 (1410 čtenářů)

Po delší době film, který se mi opravdu líbil. Poprvé i podruhé. Potřetí a počtvrté (nelíbí se jen mě, a tak jsem byl násilím donucen k tvorbě a časování českých titulků) už to sice není ono, ale pořád jsou tam scény, které mne bezpečně rozesmějou. Recenze hororové komedie El Dia de la Bestia.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Zodiac
Poslal evilmindKillers, 22.10.2002 (3477 čtenářů)

V končícím létě se zabijákům daří. Toho washingtonského frajera ještě pořád nechytili, a i když se jim to třeba podaří, jedno je jisté - své místo v historii zločinu už si zajistil, a dříve či později to všechno uvidíme i pěkně zblízka ve filmu. Thrillery o skutečných sériových vrazích jsou totiž pořád populární (americké masy mají v oblibě vše podle "skutečných" příběhů), a jen v letošním roce vzniklo na toto téma několik nových filmů (Dahmer, Red Dragon, Ted Bundy). Ten, který se teprve chystá, bude možná o člověku, který je Bohu z Washingtonu (a teď opravdu nemyslím George Bushe) nejpodobnější - Zodiac. Zodiac je sériový vrah, který zabil mezi lety 1966 až 1978 skoro 40 lidí, a nikdy se nepodařilo ho chytit. Přestože se o to sám hodně snažil, a...

(Více... | 1906 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 21.10.
Poslal evilmindZ domova, 21.10.2002 (1215 čtenářů)

Obyčejně jsou moje televizní tipy čistě teoretickou záležitostí - televizi vůbec nemám, takže se na ní dívám jen opravdu výjimečně, a výhradně o víkendech. Tentokrát to ale bude jiné, protože týden své dovolené jsem obětoval na výlov rybníka, a následné opékání berana, opékání prasátka, opékání rybiček, opékání králíčků a jinou pestrou činnost. A pro mezidobí, kdy zrovna nebudu přidělen na hlídku u rožně, se chystám nejen pozřít takřka celoroční dávku aktuálních televizních seriálů, ale rovněž obrovskou hromadu připravených úchylných filmů, kterou si tu rovnám už od léta. Ale po pořadě - budu vlastně mít krom vlastních zdrojů na co koukat i od "televizního eráru"?

Nova pokračuje v ranním vysílání Příběhů Alfreda Hitchcocka od 11:05, a tuhle větu si zřejmě budu moci copy/paste hodně dlouho, protože tentokrát se jim podaří během celého týdne odvysílat jen tento jediný díl. Večer se určitě na Nově podívám ve 23:15 na film Mistrův syn, pod kterým se ukrývá jeden z nejlepších filmů Jackie Chana, Drunken Master. Při pohledu na český název se začínám už teď klepat na český dabing, nicméně čím hroznější bude, tím víc sem upozornění na film patří...

Kupodivu je na co koukat i v úterý - Nova od 22:35 zařazuje americkou adaptaci románu Roberta A. Heinleina...


(Více... | 3002 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Čtenářské recenze
Poslal evilmindVampyres, 21.10.2002 (1553 čtenářů)

Tentokrát se to nějak nahromadilo, a jakousi podivnou náhodou dokonce dva čtenáři nezávisle na sobě napsali recenzi na stejný film?! Budu se asi muset podívat, jestli Fright Night nedorazil na výprodejové pultíky hypermarketů ;-), ale každopádně tu tedy máme jednu dlouhou recenzi Fright Night od chaos_device, a kratičkou recenzi na Maniac Cop.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Thesis
Poslal evilmindHorror obecně, 20.10.2002 (1385 čtenářů)

Alejandro Amenábar je dostatečně znám i v místních zaostalých krajích díky svému poslednímu filmu The Others, který pod názvem Ti druzí prošel relativně úspěšně i našimi kiny. Za pozornost ale stojí i jeho předchozí díla, která tu bohužel k dostání nejsou. Naštěstí není nic snazšího, než najít si na síti španělského kamaráda... Recenze Thesis.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: 28 Days Later
Poslal evilmindMainstream, 19.10.2002 (1773 čtenářů)

O tomhle velice slibném snímku jsem tu psal na konci srpna, a nebudu se proto znovu opakovat se základními informacemi o ději apod, ale nedá mi to alespoň znovu nezopakovat - i když to tak nevypadá, bude to film o zombie! :-) Do světové premiéry zbývá už jen 12 dní, a na dosti šílené homepage filmu se můžete podívat na várku nových fotek, bonusový animovaný trailer v comicsovém stylu (3mb větší verze), a na jakousi podivnou lekací flashovou věc jménem "Find Jim". A samozřejmě je tu stále první teaser. Oficiální trailer už má svou klikací ikonu, která zatím jen smutně bliká nápisem Coming soon.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Octopus
Poslal evilmindNature Amok, 19.10.2002 (1385 čtenářů)

Specialista na monster filmy s vodními potvorami, pavouky a příbuzným hmyzem, Pepak, se uvolil napsat několik recenzí na své nejoblíbenější kousky. Enjoy. Recenze Octopus.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Wesley Mysterious File
Poslal evilmindScience Fiction, 18.10.2002 (1347 čtenářů)

V tomhle případě jsem byl trochu podveden, protože film má do horroru dost daleko. Ale když už jsem ztrácel čas sháněním, sledováním, típal obrázky apod... Minirecenze Wesley Mysterious File.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Poslední dávka The Ring videí
Poslal evilmindSérie: Ringu, 17.10.2002 (1999 čtenářů)

Americký remake Ringu je definitivně v kinech (česká premiéra 27.2.2003), takže tohle budou nejspíš poslední z mnoha videí, na které jsme vás tu opozornili. Především se podívejte na tzv. "exclusive clip", který se objevil na homepage filmu - jsou to skoro tři nesestříhané minuty z úvodu. Bohužel pouze ve WMV, ale ta nejkvalitnější verze vypadá opravdu dobře. Po jeho skončení si pak ihned stáhněte z webu Cinemy kompletní zabijácké video, na tuhle verzi na STUDNI ještě odkaz nebyl, byť nedávný TV spot obsahuje skoro totéž v úspornějším balení. A pozor, máte jen sedm dní na to, abyste video někomu okopírovali, jinak zemřete. Těch sedm dní budu přesně na dovolené, takže po návratu podle poklesu návštěvnosti poznám, kolika z vás se přežít nepodařilo... ;-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!