Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 53 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Recenze: Red Dragon
Poslal humanbeingKillers, 09.11.2002 (1614 čtenářů)

Pokud vás vždy zajímalo jak vůbec příběh Hannibala Lectera začal, tak první díl této série máme letos konečně možnost shlédnout na plátnech kin. Recenze Red Dragon.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Shark Attack 3: Megalodon
Poslal evilmindNature Amok, 08.11.2002 (2019 čtenářů)

Nikdy mne nepřestane udivovat, že se pořád natáčejí další a další filmy se žralokem jako hlavní obludou. Na tom přece nejde nic moc nového vymyslet, z vody zubatec nevyleze (i když v Úroku z hlubin k tomu nemá daleko), a prosté honění a požírání do vody vhozených lidí je časem dost nuda. Maketa žraloka přitom něco stojí i pro mizerný film. Lidi jsou prostě divný, a většina si jich to sežrání zaslouží. Pepak a jeho recenze Shark Attack 3: Megalodon.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Godzilla against Mechagodzilla
Poslal evilmindMonsters, 08.11.2002 (1657 čtenářů)

Nedávno se mne někdo ptal, jestli na STUDNI bude také něco o nových japonských Godzilla horrorech. Nebude. Alespoň ne ode mne. Pytel filmů s Godzillou obklopují z nějakého důvodu mýty o tom, o kolik jsou lepší, strašidelnější či brutálnější než americká Godzilla. Ve skutečnosti je drtivá většina z pětadvaceti Godzill ratingově zařazena mezi nejpotupnější kategorii romantických, dětských a rodinných filmů. I v nejnovějších adaptacích hrají monstra lidé, oblečení v nepříliš padnoucích kostýmech, potácející se mezi modely mrakodrapů. Ostatně na trailer chystaného 26. dílu, kdy se tuším už potřetí utká Godzilla s Mechagodzillou, se můžete podívat sami (3mb). Myslím že z konce traileru jasně plyne, pro koho je film určen - i když ten křeček vypadá jako Ebichu, což zase není tak úplně dětský hrdina... ;-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Ghosts of Mars
Poslal humanbeingScience Fiction, 07.11.2002 (1624 čtenářů)

Recenze na nejnovější film Johna Carpentera Duchové marsu by chaos_device.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Lost Souls
Poslal humanbeingSatan, 06.11.2002 (1454 čtenářů)

Film o satanské tématice s Winonou Ryder? Zajímavá to kombinace a pokud se vám líbil the Crucible, budete spokojeni i s tímto filmem. Recenze Ďábel Přichází (Lost Souls).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Anatomie
Poslal evilmindThriller, 06.11.2002 (1707 čtenářů)

V nedělním Blesku jsem pár týdnů dozadu četl rozsáhlý článek o tom, co všechno dokáží na pitevnách zužitkovat z mrtvého těla, a jak dobře se to dá prodat do Německa. I při obvyklé úrovní lží a polopravd, které si Blesk k faktům přidává, je celkem jasné, že u nás není příliš chytré umřít tak, aby si někdo našel záminku vás pitvat. A skoro přesně o tom vypráví i německý film Anatomie. Recenze Anatomie.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy SP1
Poslal evilmindZ domova, 06.11.2002 (1247 čtenářů)

Nevím, jak se to mohlo stát, ale v televizních tipech pro tento týden jsem úplně přehlédl, že v sobotu dává ČT1 od 23:45 kultovní Wes Cravenův Scream (Vřískot). Sice ve stejnou dobu, jako jdou na Primě dříve doporučení Švábi, nicméně pokud jste Vřískot ještě neviděli, rozhodně mu dejte přednost, a šváby si nachytejte později z vlastních zdrojů...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Scenérie TCSM remaku
Poslal evilmindSérie: Leatherface, 06.11.2002 (1571 čtenářů)

Remake kultovního filmu Texas Chainsaw Massacre se už natáčí, a šílenství fandů Leatherface graduje. Na webu texaschainsawmassacre.net se objevily tento týden fotky, které se anonymnímu fanouškovi podařilo i přes přísnou ostrahu udělat přímo na místě. Vlastně ostraha byla docela úspěšná, protože na fotkách je vidět poměrně prdlajs ;-), jak se můžete přesvědčit sami zde. Jediná dobře viditelná věc je dodávka, kterou zřejmě oběti přijedou...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Carrie remake
Poslal evilmindStephen King, 05.11.2002 (1468 čtenářů)

Tentokrát je zařazení do rubriky "Co nás čeká" obzvláště pikantní, protože příjemci signálu NBC už mohli novou televizní Carrie vidět včera večer. Původní film z roku 1976, natočený podle románu Stephena Kinga, je považován za jednu z nejpovedenějších Kingových adaptací - takže proč nová verze? Autoři tříhodinového remaku se chtěli pokusit předvést, jak by Carrie mohla zapadnout do současné společnosti, kde je výskyt tak uzavřených a "křehkých" bytostí ještě méně pravděpodobný, než před 30 lety. Podle čerstvých ohlasů lidí, kteří už film včera viděli, se dílo více než podařilo, byť některým výrokům se dá těžko věřit - třeba že paní Whitová je milá (??!!), nebo že skoro třicetiletá herečka v roli Carrie vypadá mnohem lépe než Sissy Spacek. Hmm... nemůžu se dočkat... :-)

Režíruje seriálový harcovník David Carson, Carrie hraje...


(Více... | 1393 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Tuno Negro
Poslal evilmindSlasher, 05.11.2002 (1752 čtenářů)

O španělském slasheru Tuno Negro jsem se tu zmiňoval minulý týden v souvislosti s jeho překvapivým vydáním v české verzi na DVD. Sám jsem ho ještě neviděl, ale čtenář Gangrena už ano. Recenze Tuno Negro.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 4.11.
Poslal evilmindZ domova, 04.11.2002 (1470 čtenářů)

V pondělí večer se po týdnu odmlky na naše obrazovky opět vrací Jackie Chan - od 23:35 23:35 ve filmu Stateční strážci (Fei du juan yun shan). Ten jsem zatím neviděl, ale myslím že na ty opravdu zábavné filmy se Nova ve svém chronologickém přehledu dostane až příští týden s Half a Loaf of Kung Fu. Velkou radost jsem měl také při pohledu na program ČT1, kde od 22:40 svítil první díl seriálu Randall a Hopkirk, bohužel po bližším prozkoumání vyšlo najevo, že je to jen remake původní úžasné série, která v našich TV projela naposled už před pěkně dlouhou dobou. Randall a Hopkirk jsou (nebo alespoň v původní sérii byli) zajímavou detektivní dvojicí - Hopkirk je totiž duch. Což mu na jednu stranu dává při detektivní práci zajímavou výhodu, ovšem na straně druhé nemožnost řešit některé základní životní situace...

V úterý pohled do programu ihned odhalí, že seriály si dnes televize šetří, a tak na další díl Randalla a Hopkirka budeme čekat až...


(Více... | 2914 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Homeless-Fu
Poslal evilmindAmatérský film, 04.11.2002 (1703 čtenářů)

Nový film od HKC, české společnosti točící amatérské kungfu filmy! Sedmiminutový Homeless-Fu má v divx5 plných 40mb, stáhnout si ho můžete zde, a rozhodně vám to doporučuju - HKC filmy jsou už dávno daleko za úrovní, jaké se kdy akčním scénám podařilo v českých filmech dosáhnout, a navíc je to ještě docela sranda. Jak se dočtete na reportáži z natáčení, film má dokonce děj! :-) :
Příběh Homeless-Fu je poměrně jednoduchý. Na místo přijíždí místní mafiánský boss (Foton) se dvěma gorilami (Te Mo, Masta) a zaměstnancem realitní kanceláře (Katana). Obhlídka domu (která se neobejde bez častých kuřáckých zastávek) ovšem končí...

(Více... | 1096 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Halloween: Resurrection
Poslal evilmindSérie: Halloween, 03.11.2002 (1717 čtenářů)

Když jsem ve čtvrtek byl na posledním nočním představení premiérového osmého dílu Halloweenu, docela dlouho to vypadalo, že se budu dívat sám. Nakonec jsme byli v sále tři, a první půl hodiny mne neskutečně štvalo, že ta studentská kráva se nejspíš přišla do kina za 140 korun jen vykecat. Nakonec jsem ale neusnul možná právě jen díky jejímu nepřetržitému žvanění... Recenze Halloween: Resurrection

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: House of 1000 Corpses
Poslal evilmindSlasher, 02.11.2002 (2033 čtenářů)

Pokud jste stejně jako já nebyli spokojeni s kvalitou a formátem prvního traileru na House of 1000 Corpses, který nám Lion Gates poskytli, můžete si odsud konečně stáhnout standardní quicktime.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Vampires: Los Muertos
Poslal evilmindVampyres, 02.11.2002 (2114 čtenářů)

Jsem velkým fandou filmů Johna Carpentera, a líbí se mi dokonce i jeho zatracované filmy z posledních let, jako jsou Vampires nebo Ghosts of Mars. Narozdíl od mnoha jiných Johnových příznivců si nemyslím, že by se z nich vytratil jeho geniální duch, ten skvěle extatický pocit z naprosto šílené, nepřetržité, dech beroucí akce. Pokračování Vampires se mi ovšem už do vkusu příliš netrefilo... Recenze Vampires: Los Muertos.

(Více... | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!