Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 26 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Co nás čeká: Godsend
Poslal evilmindMainstream, 27.11.2002 (2370 čtenářů)

Nový film režiséra Nicka Hamma (mj. The Hole) Godsend se začíná vybarvovat do docela sympaticky horrorově laděného snímku. Na imdb.com už je nějaký čas zaškatulkován jako fantasy / horror / thriller, ale vzhledem ke slušnému hereckému obsazení (Robert De Niro, Greg Kinnear, Rebecca Romijn-Stamos) a mainstreamově vyznívajícímu ději jsem tu část "horror" bral opravdu s rezervou. Příběh má vyprávět o manželském páru, který tragicky přišel o svého osmiletého syna. Když jim doktor (De Niro) nabídne, že dokáže vyklonovat jeho identického dvojníka, bez váhání souhlasí. Jenže pak se něco zvrhne...

(Více... | 1137 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Vyberte plakát pro House of 1000 Corpses
Poslal evilmindSlasher, 27.11.2002 (1988 čtenářů)

Na této adrese na webu Lions Gate Films se můžete zúčastnit hlasování o oficiální podobu plakátu dlouho hypovaného zombie filmu House of 1000 Corpses, režírovaného zpěvákem Rob Zombiem. Můj favorit je trojka... ;-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: House of the Dead 2!
Poslal evilmindZombie, 26.11.2002 (1553 čtenářů)

První díl toužebně očekávaného zombie filmu podle Sega videoher, House of the Dead, ještě není zdaleka hotov, ale na oficiálním webu už se od včera hrdě vystavuje informace o dílu druhém. Režírovat ho má opět Uwe Boll, bude mít vyšší rozpočet než jednička, a natáčení je plánováno na příští rok. Ze zatím nehotového scénáře se můžete podívat na první...

(Více... | 774 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Indigen
Poslal evilmindAnimation, 26.11.2002 (3855 čtenářů)

Když jsem včera lezl na stránku Indigen, nikdy bych si nepomyslel, že z toho bude nějaký update pro STUDNU. Animovaný film, který je zde zdarma vystaven ke stažení (divx nebo mov, obojí cca 30mb), totiž podle obrázků vypadal spíš na něco ve stylu Scrata (to je ta veverka z Ice Age). Hlavním hrdinou je černoušek Koundou, bojující v africké savaně, poseté zbytky vojenské techniky, o jídlo se zvířetem, jehož totožnost si netroufám odhadnout. Není to tak zábavné jako Scrat, ale zase tam cáká o dost víc krve - i když nakonec se vlastně nikomu nic nestane, jak je u animáků obvyklé...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: The Bunker
Poslal evilmindWar, 25.11.2002 (2286 čtenářů)

Ivo Kučera a jeho recenze filmu The Bunker.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 25.11.
Poslal evilmindZ domova, 25.11.2002 (1172 čtenářů)

Dneska mne napadlo, že neschopnost všech našich televizí zařadit v pracovní den zajímavý pořad by mi vlastně mohla lichotit - možná vědí, že v týdnu se stejně na TV koukat nemůžu. Jak jinak si vysvětlit, že krom už skoro tradičního pondělního Jackieho (tentokrát se Nova přenesla skokem přes všechny jeho nejlepší filmy až k Blesku (Pi li huo - Thunderbolt ) - 22:55) není nač se dívat, a tak opět můžete na celý týden zakrýt televizní přijímač dečkou, a přeorganizovávat si na něm vaši sbírku figurek Pokémonů.

Na lepší časy se zableske v pátek po půlnoci...


(Více... | 1134 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Halloween
Poslal evilmindSérie: Halloween, 24.11.2002 (1313 čtenářů)

Chaos_device a jeho pohled na první díl Halloween.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Hellboy obsazení
Poslal humanbeingHellboy, 23.11.2002 (1530 čtenářů)

Režisér Guillermo del Toro potvrdil zprávy ohledně podepsaných kontraktů v hereckém obsazení jeho připravovaného projektu, zmíněné na Ain't It Cool News. Takže roli pyrokinetičky Liz Sherman bude hrát Selma Blair, John Hurt Profesora Bruttenholma, český Karel Roden se představí coby Grigori Rasputin!, Larry Miller jako Dr. Manning a Doug Jones se ujme role Abea Sapiena.

zdroj: Really Scary

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Final Destination 2
Poslal evilmindMainstream, 22.11.2002 (2813 čtenářů)

První díl Final Destination jsem neviděl, byť vyšel i u nás na DVD/VHS. Údajně jde o docela dobrý příběh o partě mladých lidí, kteří uvěří zlému tušení jedné z nich, a díky tomu se vyhnou smrti v troskách zříceného letadla. Jenže ošidit osud není tak jednoduché, a tak si je smrt nakonec jednoho po druhém najde... No - a dvojka by měla být více téhož, jen tentokrát místo letadla čeká na jinou skupinu teenagerů smrt marně při autohavárii. Z traileru není bohužel vidět nic, proč by si film zasloužil nějaké větší očekávání. Do kin jde v USA v lednu, u nás patrně vůbec.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Jason X
Poslal evilmindSérie: Jason, 21.11.2002 (1955 čtenářů)

Původně jsem měl tuhle recenzi schovanou na příští pátek třináctého, který nastane v prosinci, ale po nepříjemnosti s odpáleným diskem jsem, bohatší o zkušenost a chudší o pěkných pár tisíc, seznal, že je lépe už sepsané články raději rychle hodit online, než si je syslit a přijít o ně. A navíc mezitím dodal svou recenzi na stejný film i čtenář IMF, takže se můžete nechat hned dvojicí pozitivně laděných textů přesvědčit už dnes o tom, že desáté pokračování Friday the 13th je opravdu zábavný film.
Recenze Jason X (evilmind), recenze Jason X (imf) - u každé jsou jiné obrázky.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Tremors seriál
Poslal evilmindMonsters, 20.11.2002 (1466 čtenářů)

Scifi.com spustilo oficiální webpage seriálu Tremors, jehož první díl odvysílá 10. ledna 2003. A je to stránka opravdu povedená, plně si zasluhující vaši pozornost. Krom shockwave hry tu najdete pěkný monster guide s vyobrazením životního cyklu obřích podzemních červů graboidů - mým favoritem je jednoznačně AssBlaster, doufám že jich bude v každém díle plno... :-) Z herců se především těším na survival maniaka Burta Gummera, který je jednoznačně nejpopulárnější a nejzábavnější postavou filmů, a proto se mu zřejmě dostane i štědrého prostoru v seriálu. Takže.... už za 2 měsíce!

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Terminator 3: Rise of the Machines
Poslal humanbeingSérie: Terminator, 19.11.2002 (1541 čtenářů)

Z nějakého záhadného důvodu jsme se tu ještě nezmiňovali o T3, takže to hned napravuji. Fanoušci dvou předešlých dílů již určitě vědí o tom, kdo bude film režírovat a jaké bude obsazení, tak alespoň pro ty, kteří ještě nic netuší - režie Jonathan Mostow (U-571), jako jediný kdo se objeví z předešlých dílů je samozřejmě Arnold Schwarzenegger, opět v roli hodného terminátora. Místo Edwarda Furlonga roli Johna Connora přijal Nick Stahl, který je přecejen podobnější dospělému Connorovi ze druhého dílu. Zlého terminátora T-X bude pro změnu hrát žena, Kristanna Loken (fanoušci tekutého kovu ale budou zklamáni. Že by pevné tělo bylo přecejen nebezpečnější?). Premiéra v USA je stanovena na den 2.7. 2003. U nás tomu bude už o měsíc později 7.8. ...


(Více... | 1412 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Hra na vraha
Poslal evilmindZ domova, 19.11.2002 (1154 čtenářů)

V českém prostředí se z nějakého nepříliš jasného důvodu příliš nevede domácím filmovým horrorům - a to ani těm amatérským. Těžko říct proč, když v sousedním Německu se natáčením úděsných splatterů dá i uživit (viz série Violent Shit). Proto je třeba každý alespoň trochu zajímavý projekt bedlivě sledovat. A filmová společnost Ducháček Movies chystá takových hned několik... Na jediný zatím dokončený horror, Hra na vraha, se doufejme na STUDNĚ v dohledné době objeví i recenze, zatím se můžete podívat na imho docela pěkné homepage filmu na trailer (6mb).

A o čem to bude? Citace z webu říká: Petrova chata nedaleko Železného Brodu se zdála jako ideální místo...


(Více... | 1890 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Wild Zero
Poslal evilmindZombie, 18.11.2002 (1483 čtenářů)

Mezi spoustou zpráv o tom, který asijský film se nejnověji Hollywood chystá remakovat, mne minulý týden potěšila zpráva o jednom snímku, na který si Hollywood naopak netroufne. Ani úspěšný japonský film samozřejmě nemůže doufat v uvedení do amerických kin v originálním znění, a tak se i jeho vydání na DVD v regionu 1 považuje za mimořádný úspěch. Recenze rock'n'rollového zombie horroru Wild Zero.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 18.11.
Poslal evilmindZ domova, 18.11.2002 (1622 čtenářů)

Před pár týdny proskočila médii zpráva o tom, že jedním ze zvažovaných opatření, které má v průběhu zasedání udržet lidi mimo centrum, bude extrémně zajímavý program českých televizí. Všechny stanice ovšem tento vychytralý plán odmítly s tím, že oni přece mají zajímavý program neustále. A zřejmě natruc proto tento týden je program tak ubohý, že pokud dojde v ulicích k násilnostem, nebude třeba viníky hledat nijak složitou úvahou...

Od pondělí do čtvrtka stojí za zmínku jen dva filmy Jackie Chana. V tradičním pondělním čase na Nově to jsou od 22:55 Bojovníci ze Shaolinu (She hao ba bu - Snake & Crane Arts of Shaolin), a na Primě ve středu od 21:50 Terč (Mr. Nice Guy). Jinak v programu opravdu ani s největším sebezapřením...


(Více... | 1579 bajtů | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!