Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 35 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Trailer: Twin Effects
Poslal evilmindVampyres, 19.12.2002 (1867 čtenářů)

O chystaném upírském kungfu filmu Twin Effects, ve kterém se v cameo roli objeví i Jackie Chan, jsme na STUDNI už jednou psali. První oficiální trailer si můžete stáhnout zde (8MB)... přesněji řečeno musíte to udělat! Stojí rozhodně za to, i když je to v podstatě jen jeden delší souboj, který jasně odhalí, že film se bude líbít fandům marial arts se spoustou drátů a moderních "kouzelných" efektů. Jak na tom budou ti z nás, kteří čekají spíš na upíry, se ještě uvidí, v traileru se zatím jen tak lehce zazubí...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Terminator 3: Rise of the Machines Trailer
Poslal humanbeingSérie: Terminator, 18.12.2002 (1809 čtenářů)

Je ještě více než půl roku před premiérou a už se na síti objevil slibovaný trailer (15.7 MB, mov. Pro náročnější je tu fullscreen verze, 40.7 MB). Pokud patříte k těm, kterým se líbily oba díly terminátorů, a máte jisté obavy, můžete si hned oddechnout, protože tenhle trailer opravdu stojí za to. Po vizuální stránce je to opravdu bomba, ale co je nejlepší, z ukázky (která má 1 minutu 47 vteřin) opravdu dýchá terminátorovská atmosféra! Pro ty, kteří chtějí víc :-), si mohou pustit část záznamu (14.2 MB, mp4) USA Entertaiment Tonight z www.thearnoldfans.com, kde je rozhovor s Arnoldem Schwarzeneggerem a ukázky z natáčení.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Freddy vs. Jason obrázky
Poslal evilmindSérie: Jason, 17.12.2002 (1598 čtenářů)

Na stránce Roberta Englunda se objevily docela zajímavé obrázky z natáčení očekávaného crossoveru Freddy vs. Jason, které nafotila Robertova žena. Doklikáte se na ně přes menu Freddyfiles/Behind Scenes, a zejména doporučuju hned ten první, kde je jasně vidět, o kolik je Jason větší a tedy i lepší :-), a pak sérii masek na konci, zobrazující morphing Freddyho do Freddysaura.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na dvojtýden od 16.12.
Poslal evilmindZ domova, 16.12.2002 (1487 čtenářů)

Ano, čtete správně - vzhledem k blížícím se svátkům nudy a pokrytectví, nazývaným v našich krajích obvykle Vánoce, srazil jsem následující televizní tipy pro dva týdny do jednoho textíku. Upřímně - stejně není co doporučit, a uvolněné okno příští pondělí využiju lépe pro lehký nástin vlastního ideálního vánočního programu.

Dnes po delší době odvysílala nevyzpytatelná Nova jeden z dílů Příběhů Alfreda Hitchcocka, ovšem jelikož tohle píšu v podvečer, asi nemá moc smysl doporučovat dopolední program. Kupodivu ale vůbec poprvé vysílají tenhle seriál dva dny po sobě, takže zítra můžete v 11:35 vidět povídky "Specialita podniku" a "Nejstarší motiv na světě", ve středu od 11:25 "Rošáda" a "Na programu tragédie", a dokonce ještě v pátek od 11:55 jedinou povídku "Člověk nad propastí" . Tím je ovšem letošní dávka Hitchcocka vyčerpána...

V pátek na první pohled zarazí nepřítomnost tradičního horroru, ale...


(Více... | 3768 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: The Killer
Poslal evilmindAmatérský film, 15.12.2002 (1601 čtenářů)

Český amatérský horrorový film The Killer má sice jen minutu a půl, ale díky tomu si ho můžete snadno stáhnout ze stránky FilmWave celý (13mb mpeg je i na modemu jen asi hodina, jak jsem právě sám vyzkoušel). Vzhledem k obvyklé úrovni amatérské produkce je to poměrně nadprůměrné dílo, jak se ostatně dozvíte z jen lehce nadsazené recenze přímo na stránce, odkud budete film tahat. Cituji:
Krutý thriller vypráví o nelehkém osudu studentů vysokých škol a v hlavních rolích se představí nezapomenutelný Stephan Roh a dokonalý killer Nikola Stohanzl. Pod "Killerem" je jako režisér a scenárista podepsán...

(Více... | 1172 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Pitch Black
Poslal evilmindSérie: Riddick, 14.12.2002 (1979 čtenářů)

Ivo Kučera a jeho recenze Pitch Black (Černočerná tma).

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Psycho
Poslal evilmindKillers, 13.12.2002 (2270 čtenářů)

Pro poslední pátek třináctého v roce 2002 jsem pro STUDNU připravoval poněkud pestřejší program, ovšem to jsem ještě netušil, že celou polovinu týdne budu dřepět na školení, a tudíž nebude čas. Snad se najde příležitost i v příštím roce. Každopádně je dobře, že web je schopen běhu samospádem i tehdy, když jsme já i humanbeing zaneprázdněni - díky Vám, pilně přispívajícím čtenářům. Dnes je to Jakub Ďuraško a jeho recenze Psycho. Osobně si myslím, že takové klasice by lépe slušel podstatně delší text, ale kdo ví - třeba to motivuje někoho dalšího? ;-)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Dreamcatcher Trailer
Poslal humanbeingStephen King, 12.12.2002 (1910 čtenářů)

Po dvou teaserech je konečně k vidění oficiální trailer, který byl dnes ve spolupráci s Warner Bros. zveřejněn na stránkách Dark Horizons. Trailer je stream formát pro quicktime - zde je verze v nižším rozlišení (12 MB) a tady ve vyšším rozlišení. Premiéra u nás je stanovena na 27.3. 2003.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Grapes of Death
Poslal evilmindZombie, 12.12.2002 (1674 čtenářů)

Upřímně přiznám, že filmy Jean Rollina nemám rád. Připadají mi všechny přespříliš podobné, nadměrně romantické, preferující příliš okatě formu před obsahem, a to i na úkor totálních dějových nebo scénických nesrovnalostí. Po „Hroznech smrti” jsem tedy sáhl velice opatrně, přestože narozdíl od většiny Rollinových filmů neměl být o upírech, a na slibovaných zombie se přece jen romantické příběhy stavějí o poznání hůře. Ovšem - kdo umí, ten umí...
Recenze Grapes of Death

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Bruce Campbell na chatu
Poslal evilmindHorror obecně, 11.12.2002 (1771 čtenářů)

Na serveru BBC Films se objevil zajímavý záznam webového chatu, ve kterém se čtenáři vyptávali Bruce Campbella na to, co většinou zajímá i nás ostatní... :-) Jako třeba, že: Evil Dead 4 nebude, dokud si Sam Raimi, zaneprázdněný hollywoodským mainstreamem, neudělá čas. Veškeré informace o tom, kdeže to má Bruce hrát, jsou pravdivé pouze tehdy, pokud jsou zveřejněny na www.bruce-campbell.com. Ze dvou konců Army of Darkness má Bruce raději ten, kde přetáhne spánek. Na střední škole nebyl Bruce žádnej velkej magnet na holky, ale přesto o balení píše knihu. A spoustu dalších zajímavých věcí, přičemž nejlepší odpověd je...

(Více... | 1186 bajtů | komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Psycho 3
Poslal evilmindKillers, 11.12.2002 (1429 čtenářů)

Na geniální Hitchcockovo Psycho se zřejmě prodávají televizím práva v bundle se všemi svými pokračováními, a proto je lze na našich obrazovkách vidět poměrně často (Nova ráda kupuje když je toho víc), a na vlastní oči se přesvědčit, že ne každé pokračování musí být nutně naprostý brak. Jakub Ďuraško a jeho recenze Psycho 3.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Pokračování The Ring
Poslal humanbeingSérie: Ringu, 10.12.2002 (1521 čtenářů)

Po zprávě Dreamworks z října, která definitivně popřela úmysl natočení pokračování, se po dosažení hranice $100 mil výdělku v amerických kinech začalo přecejen uvažovat o možnosti dalšího dílu. V těchto dnech Dreamworks oficiálně potvrdilo, že se o druhém dílu Ring vážně jedná. Stejně jak je tomu u původního filmu od východních filmařů, uvažuje se nad natočením prequelu nebo sequelu. Ještě se neví pro co se režisér Gore Verbinski rozhodne, protože (vážná) jednání se scénáristou Ehrenem Krugerem jsou teprve na počátku. Je pravděpodobnější, že se rozhodne pro sequel, třeba z důvodu zájmu herečky Naomi Wattsové nebo větších komerčních ambicí. Podle všeho se bude údajně jednat, co se týče scénáře, o naprosto unikátní film, což je docela logické vzhledem k určitým dějovým změnám v remaku.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: John Carpenter's Vampires
Poslal evilmindVampyres, 10.12.2002 (1597 čtenářů)

Na jeden z posledních filmů Johna Carpentera se mezi fandy Carpentera i žánru obecně najdou dosti rozporuplné názory, od naprosto zhnuseně odmítavých až po pochvalně obdivné. V dnešní recenzi Ivo Kučery se dozvíte, že on sám patří spíše mezi ty druhé... Recenze Vampires.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Česká TV/DVD: TV tipy na týden od 9.12.
Poslal evilmindZ domova, 09.12.2002 (1577 čtenářů)

Po počáteční smršti německých filmů na všech stanicích se dá první potenciálně zajímavý pořad objevit až ve středu na Primě. Od 21:45 tady dávají televizní film Ďáblovo dítě (The Devil´s Child), o matce, která zachránila dceři život výměnou za duši. Dceřinu *grin*. A ďábel si po 20ti letech přichází vybrat svůj dluh... Údajně hodně béčková vykrádačka nejrůznějších satanistických filmů, čili to může být zajímavé.

Až do pátku jako obvykle nic, ale ve svém tradičním bloku tentokrát Nova poměrně příjemně překvapila jedním z mála Wes Cravenových filmů, který...


(Více... | 1153 bajtů | 3 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter
Poslal evilmindVampyres, 08.12.2002 (1678 čtenářů)

Rodriguezův film From Dusk Till Dawn (Od soumraku do úsvitu) je natolik provařenou akční upírskou podívanou, že ji dokonce dávají často i naše televize. Není divu - Quentin Tarantino nebo George Clooney jsou hvězdy, které dnes diváky přitáhnou na cokoliv. To dalším dílům filmu se dostává mnohem menší pozornosti, dílem pro neúčast mainstreamových hereckých hvězd, dílem pro snobské opovrhování druhými pokračováními. Že to ale vůbec nemusí být marná podívaná, to vám dnes vylíčí Gangrena v recenzi (komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!