Welcome to


Hledání

 

Login
Přezdívka 
Heslo 

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.
 

Kdo je online
Právě je 37 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde
Seznam uživatelů
 

Doporučujeme
 

  

Recenze: Long Time Dead
Poslal evilmindSlasher, 27.12.2002 (1782 čtenářů)

Když jsme server STUDNA spouštěli, říkali jsme si, že by bylo fajn tady mít po roce provozu alespoň 100 recenzí. To číslo vycházelo z odhadu kolik jsme toho zhruba schopní sami napsat. Díky přízni recenzentů z řad čtenářů tu ale je 100. recenze už dnes - po necelých čtyřech měsících provozu! Doufejme, že nám nasazené tempo vydrží...
Jubilejní recenzi jsem si původně šetřil pro nějaký opravdu speciální titul, ale přišlo to brzo a já jsem lenivý, takže vyhrává Gangrena a jeho pohled na neobvyklý slasher Long Time Dead.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Co nás čeká: Exorcist 4
Poslal evilmindHorror obecně, 26.12.2002 (1422 čtenářů)

Čtvrtému dílu Exorcistu, který se právě natáčí v Maroku pod názvem Exorcist 4.1: The Beginning, jsme tu zatím nevěnovali pozornost - dostupné informace byly většinou kusé a nezajímavé. A krátký popis scénáře filmu, který se objevil včera na webu Ain't It Cool News, naznačuje, že dost možná ani v budoucnu nebude o čem psát. Pokud se scénář ukáže jako pravý (a AICN většinou má dobré informace) avizovaný prequel se nekoná, i když děj se točí kolem afrických osudů otce Merrina cca 25 let před událostmi jedničky. Spíše než o horror jde ale údajně o válečné drama o knězi, který ztratil víru, a utápí se vzpomínkami na hrozné výjevy z druhé světové války. To zní dost nudně, ale i tak má v příběhu vystupovat ďábel, a údajně v hodně akčních scénách, takže zatím nebudeme ztrácet naději...

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Odkazy: Halloween na Kultu Fantazie
Poslal movieSérie: Halloween, 26.12.2002 (1648 čtenářů)

Na webu Kult Fantazie si teď můžete přečíst zajímavý článek Halloween - serie, ve kterém jeho autoři Matěj Svoboda a Eva Pytlounová rozebírají a hodnotí všechny díly této Myersovské série. Dále si na tomto webu můžete přečíst článek O co jde ve vyvražďovačkách a Jak je přežít.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Blackwoods
Poslal evilmindSlasher, 25.12.2002 (1551 čtenářů)

Uwe Boll si nemůže na nedostatek práce stěžovat - krom postprodukce na House of the Dead už může přemýšlet nad druhým dílem HOTD, minulý týden jeho společnost koupila práva na zfilmování další známé hry, Alone in the Dark, a navíc teď, co je z něj známá celebrita, vzrůstá zájem i o jeho předchozí filmy. Jako třeba Blackwoods - v loňském roce dokončený trochu neobyčejný slasher o klukovi, co zabije ožralý při autonehodě dívku, a výčitky svědomí ho pak neomylně vedou přímo k její rozvětvené rodině. Potíž je ale v tom, že Matt si není tak úplně jistý, co všechno se odehrává ve skutečnosti, a co jen v jeho představách. Film jsem zatím neviděl, ale v Německu už by mělo teoreticky být možné ho koupit...
Ale abychom nezamluvili ten trailer - ke stažení je zde (5.7MB mov)

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Fangs
Poslal evilmindNature Amok, 25.12.2002 (1407 čtenářů)

Za horrorem s názvem "Tesáky" by asi člověk čekal něco mohutného, osvaleného, zlého... V tomhle případě vás ale tipováni podle názvu zklame. Je to o netopýrech, a dokonce ani nejsou obří. Gangrena a jeho recenze filmu Fangs.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Final Destination
Poslal evilmindMainstream, 24.12.2002 (2355 čtenářů)

Nová recenze Jakuba Ďuraška na Final Destination bohužel rozšíří nepočetné, leč smutné řady těch filmů, které tu nemají vlastní obrázky, neb tenhle film jsem ještě neviděl. Zato jsem ale doplnil konečně screenshoty do recenze vlkodlačího filmu Bad Moon.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


STUDNA.net: Ideální TV program pro zítřejší den
Poslal evilmindChristmas, 23.12.2002 (12105 čtenářů)

Při pohledu do televizního programu je jednomu v těchto pohnutých dnech opravdu smutno. Pořady jako "Já malý přicházím koledovat", "Mít čas pro rodinu" nebo "E-m@il Bohu" už podle názvů mají co nabídnout pouze retardovaným jedincům, a ničeho lepšího se diváci nemají kvůli jakési podivné tradici šanci dočkat. Následující ideální čtyřiadvacetihodinový vánoční televizní program (just for google index: Evilmind's Cool Christmas Eve TV Schedule) si může každý zorganizovat doma sám. Pravděpodobně se ho nikomu nepodaří naplnit celý, je přece třeba také se pořádně vyspat, vyrazit do města koupit konečně dárky, k řece pro kapra a do lesíka pro stromek, ale alespoň část dne je jistě možné věnovat televizi ve vlastní režii, a dokázat tak svým blízkým, že i horrorové filmy mohou navodit romanticky něžnou vánoční náladu.

Volné chvilky mezi jednotlivými filmy lze vyplnit vlastním svátečním programem dle nálady, jídlem, krátkým spánkem či chvilkou...


(Více... | 12858 bajtů | 4 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: The Rats
Poslal evilmindNature Amok, 23.12.2002 (1421 čtenářů)

Ve středověku vyhubily polovinu obyvatel Evropy...
Jako první živí tvorové znovuosídlily Hiroshimu...
Ve válce s nimi už po celá desetiletí New York prohrává...
Recenze filmu The Rats.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Staplerfahrer Klaus - Der erste Arbeitstag
Poslal evilmindSplatter, 22.12.2002 (2577 čtenářů)

Propagační video, zobrazující první pracovní den řidiče vysokozdvižného vozíku Klause, a na příkladech varující před tím, jak těžké je teoreticky nastudované bezpečnostní poučky dodržovat i v praxi, asi není zrovna to, co byste na STUDNI čekali. Staplerfahrer Klaus ovšem není jen tak obyčejná propagace. Nehody se zde dotahují do extrémního splatterového vyznění, a navíc jsou vtipné, veselé a neotřelé... Recenze Staplerfahrer Klaus - Der erste Arbeitstag.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: House of the Dead
Poslal humanbeingZombie, 21.12.2002 (1700 čtenářů)

Na domácí stránce připravovaného filmu House of the Dead je konečně ke shlédnutí první teaser trailer. Vypadá to velmi slibně, zvláště v akční poloze bude film zřejmě excelovat, zombie se zdají hodně schopné (nevadí jim, když jim ustřelíte hlavu). Zatím vše vypadá, že HOTD bude zábavnou podívanou narozdíl od podobného nedávného počinu Resident Evil, který přecejen nenabídl divákovi to pravé. Trailer můžete stáhnout zde (2.3 MB, mov) nižší rozlišení a tady ve vyšším rozlišení (6.4 MB, mov).

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Mimic 2
Poslal evilmindSérie: Mimic, 21.12.2002 (2265 čtenářů)

Z filmové historie víme, že zmutovat a stát se smrtelně nebezpečným může v podstatě cokoliv, bez ohledu na to, jak nevinně to před mutací vypadá. A obzvláště u hmyzu platí, že vlastně stačí jen trochu ho zvětšit - protože hmyzácký svět je dostatečně krutý a strašlivý sám o sobě. Po pavoucích, včelách, mravencích či klíšťatech tak došlo i na cvrčky, ty malé vrzálky... Recenze Mimic 2.

(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Zajímavosti: Avalcon Speciál
Poslal evilmindZ domova, 21.12.2002 (1914 čtenářů)

Když se počátkem léta konal v Chotěboři Avalcon/Eurocon, byl projekt STUDNA teprve vyhrabáván z hlíny místního chotěbořského hřbitova, nacházejícího se jen pár set metrů od nic netušícího veselého roje domácích i zahraničních fanů. Nemohli jsme tak ještě této veskrze podařené akci dělat reklamu. Navíc ani nebylo moc na co - horrorových zajímavostí bylo na conu poskromnu, a jediná přednáška o filmovém upírském horroru skončila skoro dřív než začala (což ostatně byl pro v sále sedícího evilminda jedním z posledních hybných impulsů pro následující vznik STUDNY). V programu blížícího se conu Avalcon Special, což má být teoreticky jen výcuc toho nejlepšího, co se na Avalconu objevilo, a možnost navštívit to znovu nebo...

(Více... | 2015 bajtů | 2 komentáře | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Recenze: Deadly Friend
Poslal evilmindHorror obecně, 20.12.2002 (1298 čtenářů)

Wes Cravenův film Deadly Friend dávala TV Nova minulý týden, a v paměti mi utkvěl zejména i na novácké poměry neuvěřitelně stupidní dabing, kdy postavy klapaly hubama naprázdno, chvílemi chyběla ruchová stopa apod. Film samotný by ale stál za prd i v originále, jak vám dnes vylíčí Jakub Ďuraško ve své další recenzi.

Mimochodem nedostupnost webu v průběhu tohoto týdne, která vrcholila včera a dnes, už byla snad vyřešena vykopnutím dalších bláznivých scripterů z hostingu pipni.cz...


(komentáře? | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Anatomie 2
Poslal humanbeingSlasher, 20.12.2002 (1843 čtenářů)

Na stránce německé televize Prosieben se objevil trailer na Anatomie 2. Je to wmv stream formát, který ale potřebuje rychlejší připojení. Pokud ho nemáte, tady si můžete nastavit přehrávání podle vašeho přání. Pokud se cítíte být opravdu velikými fanoušky prvního dílu, pak si jistě nebudete chtít nechat ujít několik ukázek přímo z filmu (ve formátu mpg). Film má premiéru v německých kinech 6.2. 2003.

(Více... | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


Trailer: Ju-On
Poslal evilmindGhosts, 20.12.2002 (2759 čtenářů)

Informace o novém japonském horroru Ju-On, který se objeví v kinech (japonských) v půlce ledna příštího roku, byste zatím na IMDB hledali marně. Na tomto filmu se dá dobře demostrovat, jak je IMDB prozatím naprosto nepoužitelné coby světová databáze filmů - u režiséra Takeshi Shimizu se jim ještě nepodařilo zaznamenat ani jeho předchozí film, rok staré pokračování výborného horroru Tomie (Tomie Rebirth). Nicméně i bez IMDB je možné se na film těšit, protože podle minutového traileru, při jehož sledování jsem se asi pětkrát leknul, to bude...

(Více... | 981 bajtů | 1 komentář | Vytisknout stránku  Poslat tento článek)


  


(c) 2002-2010 studna.net, some rights reserved

Hosting nám zdarma poskytuje FLYWEB - děkujeme!